Мениджърът на Манчестър Сити - Пеп Гуардиола остана доволен от играчите си след мача с РБ Лайпциг (1:1) от 1/8-финалите на Шампионската лига.

"Доволен съм от целия мач, не само от първото полувреме. Това е турнир, в който отпадат много сериозни отбори. Съжалявам, ако някои хора са очаквали да дойдем тук и да победим с 4:0. Ние не сме в състояние да направим това.

През второто полувреме не направихме крачка напред, а нашите противници натиснаха още повече Мисля, че се забавлявахме през последните 20 минути. Имахме добри моменти и в двете полувремена. Това е добър резултат", каза Гуардиола.

Гуардиола не направи нито една смяна - това е първият такъв случай в Шампионската лига от 2018 г. насам