Капитанът на Лудогорец Бърнард Текпетей сподели първите си впечатления след победата с 4:0 над Спартак (Търнава) в Лигата на конференциите.

"Най-важна е победата. От началото се опитахме да контролираме събитията на терена. Мисля, че успяхме да диктуваме случващото се на терена.

Много е трудно да си капитан, но имам подкрепата на играчите и на целия клуб. Искам да вдъхвам увереност на всички. Не е лесно да си капитан, важно е да сме единни и да постигаме целите си.

Лудогорец - Спартак (Търнава) 4:0 в мач от Лигата на конференциите

Лудогорец разпиля Спартак (Търнава) в първия си мач от груповата фаза на Лигата на конференциите

"Орлите" изиграха силно второ полувреме и отбелязаха 3 гола в рамките на 18 минути

Знаехме, че са добър отбор, но използвахме празните пространства зад гърба на защитата. Треньорът не беше доволен, че не вкарахме през първото полувреме. Първите 15 минути от втората част натиснахме и бяхме сигурни, че ако се разпишем срещата ще се отвори за нас и това се случи."