| 90′ |
|
Успех за разградчани! |
| 84′ |
|
Влезлият като резерва Текпетей си изкара жълт картон. Малко след това Бърнард нямаше късмет пред гола. |
| 78′ |
|
Редица смени и в двата тима през втората част. |
| 70′ |
|
Пиерос Сотириу със сериозен пропуск. Всичко в общия спор обаче изглежда решено. |
| 64′ |
|
Кръстович с картон. |
| 62′ |
|
Сотириу застраши отново вратата на домакините, този път до гол не се стигна.
Източник: startphoto.bg |
| 53′ |
|
Гоооол за Лудогорец! Сотириу отбеляза от близка дистанция. Отличен пробив на Антон Недялков, преди топката да се озове в Пиерос в близост до вратата. |
| 46′ |
|
Начало на второто полувреме. |
| 45′ |
|
Без попадения до почивката.
Източник: startphoto.bg |
| 43′ |
|
Картон и за Шоу. |
| 38′ |
|
Картон за Дринчич. |
| 33′ |
|
Падт с 2 отлични намеси. |
| 29′ |
|
Десподов със закъснели действия в защита и картон. |
| 23′ |
|
Играчи на Сутиеска пискаха дузпа, реферът не посочи бялата точка. Фал в ситуацията изглежда нямаше. |
| 20′ |
|
5-6 положения пред вратата на домакините между 15-ата и 20-ата минута.
Източник: startphoto.bg |
| 19′ |
|
Кирил Десподов бе на сантиметри от попадение. След нов пробив по крилото. Десният бек на Сутиеска изпитва сериозни затруднения срещу острието на разградчани. |
| 15′ |
|
Десподов проби отлично по лявото крило, центрира прецизно, но Спас Делев нямаше късмет пред гола. |
| 10′ |
|
Тревното покритие на стадиона не е оптимално. Родният тим вече се чувства по-добре в срещата и топката се отдалечи значително от вратата пазена от Падт. |
| 7′ |
|
"Зелените" изнесоха играта в средата на терена, а при опасна атака Кирил Десподов прати кълбото с глава встрани от вратата. |
| 5′ |
|
Първите 5 минути на спора преминаха с домакински натиск. |
| 3′ |
|
Стрикович от домакините нацели греда, а топката не пожела да влети в мрежата. |
| 1′ |
|
Начало на мача. |
| Състав | |||
|---|---|---|---|
| 1. Жилиен | 1. Падт | ||
| 3. Гривич | 21. Карничник | ||
| 15. Дринчич |
|
32. Пластун | |
| 4. Рудович | 24. Вердон | ||
| 27. Степович | 3. Недялков | ||
| 6. Кръстович |
|
23. Шоу |
|
| 10. Еракович | 95. Каули | ||
| 8. Матанович | 7. Сантана | ||
| 77. Алхараиш | 90. Делев | ||
| 94. Ненов | 19. Сотириу |
|
|
| 9. Стрикович | 11. Десподов |
|
| Треньор | |||
|---|---|---|---|
| Милия Савович | Анте Шимунджа |
| Резерви | |||
|---|---|---|---|
| 72. Бабич | 8. Гонзалвеш | ||
| 14. Влахович | 14. Групер | ||
| 26. Вукович | 73. Жонатан | ||
| 19. Джуркович | 9. Тиаго | ||
| 16. Динович | 82. Йорданов | ||
| 23. Дублевич | 4. Сисиньо | ||
| 30. Калезич | 12. Слуга | ||
| 7. Конраад | 37. Текпетей |
|
|
| 31. Лучина | 5. Терзиев | ||
| 5. Пайович | 10. Тисера | ||
| 11. Тучевич | 67. Христов | ||
| 12. Саад | 64. Янков |
Лудогорец излиза в реванш от предварителния кръг на Шампионска лига. Шампионите гостуват на Сутиеска от 22:00 часа.
Първият мач завърши с успех с 2:0 за "орлите".
Ако Лудогорец успее да отстрани днес черногорския тим, ще срещне най-вероятно срещу ирландския Шамрок Роувърс, който спечели първия си мач с малтийския Хибърниънс с класическото 3:0.
Всички в Разград си поставят за цел класиране в групите на Шампионска лига, което е и голямото предизвикателство пред треньора Анте Шимунджа.
На старта на шампионата Лудогорец се справи с лекота с новака Септември като победи с 3:0.
aleksandar-tsolov
на 12.07.2022 в 19:41:07 #40Разград са далеч от това което бяха преди 5-6 години.. И новите им не изглеждат нещо кой знае какво..
09.09.16
на 12.07.2022 в 19:40:10 #39К.урви
09.09.16
на 12.07.2022 в 19:39:57 #38Стойчо Младенов предаде феновете на ЦСКА
Тея не разбраха ли че никой не се жени за ***
Тройчо е бил достатъчно дълго в комунистическия урод за да знае кви *** са феновете и
El Marcone
на 12.07.2022 в 19:32:30 #37Мачът е доста интересен.Резаните са далеч по-можещия отбор.Обаче, черногорци ако вкарат ще стане страшен мач.
8888.bg
на 12.07.2022 в 19:32:22 #36radostinov
на 12.07.2022 в 19:31:19 #35Колкото и да ми е неприятно да го кажа тези така наречени легенди не доказват любовта си която афишират във всяко интервю което дават . Това се отнася не само за нашите . Отнася се и за даренията които бяха направени от фенове но не и от легенди. Живи и здрави да са .
УмеренЦСКА
на 12.07.2022 в 19:20:30 #34...Допълнение... Според мен, изявите на БФС в "политическата борба" за запазване на своето правителство се базират на много крехки надежди. Именно Левски да направи някакъв фурор в евротурнирите с купата си, както и Домусчиев да направи аналогичен фурор в евротурнирите. И в двата случая много нещо е заложено, главно в "идеологиите"...
radostinov
на 12.07.2022 в 19:19:17 #33Легендите които идван да гледат Бистрица също са на работа в клуба. Нямат легенда да дойде да гледа като фен
Rafael.Nadal
на 12.07.2022 в 19:19:16 #32УмеренЦСКА И не е ли така ? Преди 30-40 години ...отстрняваш Сутиеска , отстраняваш Шамрок...и си на Четвъртфинал ! А в днешно време елиминираш такива съперници и това не ти стига даже и да се добереш до групите !
El Marcone
на 12.07.2022 в 19:18:15 #31Титка, днес не сме 2022-ра
radostinov
на 12.07.2022 в 19:17:42 #30Явор ПИРГОВ Има постъпки, които нямат оправдание. За тях не се искат обяснения, не се търсят мотиви и не се прощават. Те са предателства. И са такива независимо от причините и обстоятелствата, довели до тях. Стойчо Младенов предаде феновете на ЦСКА. Подигра се с чувствата им и се изсмя в лицата им за цялата подкрепа, с която го даряваха през годините. Той ги прониза в сърцата с онова, което направи в събота. Както го стори през лятото на 2008-а, когато на лагера в Боровец заяви, че ще остане да води отбора, а малко след това напусна клуба, който бе останал без лиценз. Едно е да се удряш в гърдите какъв цесекар си, когато си на работа в клуба, а съвсем друго е да доказваш това и когато не си треньор на тима. Но единственият потърпевш от зле изиграния театър е самият Стойчо. Появата му стадиона в Бистрица в събота вечер и отсъствието му от “Българска армия” в неделя го компрометираха тежко. Оказа се, че любовта на Стойчо към “свещените четири букви” се разгаря или когато е на работа в клуба, или когато иска да започне такава. Да, сигурно не е получил покана за мача с Арда, но нуждае ли се Младенов от такава, за да отиде на любимия си стадион? И нека по-паметливите припомнят колко пъти, откакто за първи път стана треньор в ЦСКА, той изгледа мач на червените от трибуните като обикновен зрител и фен? Или може би Младенов подкрепи бойкота на „Сектор Г“ и затова не бе на “Армията”. Да, но никой от момчетата от „Сектор Г“, които наскоро обявиха бойкот, не бе и в Бистрица. Там не бяха и мнозина други червени легенди, които получиха покани. Те просто ги отказаха. Отказаха да забият нож в сърцата на онези, които са скандирали имената им. С това, което направи в събота, Стойчо се самоекзекутира. Съгласен с мнението на Явор Не се сещам да е идвал като фен на Армията
cvetomirmagnitski
на 12.07.2022 в 19:17:08 #29Тити, Пора е пътешественик във времето и се е преместил с 40 години, но не знае напред или назад, защото е от Лом
УмеренЦСКА
на 12.07.2022 в 19:10:06 #28...Надявам се утре да прочета традиционните разбори от тип на: "Лудогорец продължава борбата си в ШЛ." Нямам нищо против Лудогорец да се класира в ШЛ! Не че го вярвам, само пожелание... Изброих видимите национали в състава и резервите на шампиона. Голям рахатлък чака, на добър час!...
8888.bg
на 12.07.2022 в 19:04:35 #275 минут пальот нормальньй
УмеренЦСКА
на 12.07.2022 в 19:01:40 #26...Публикуваха най- сетне списъка на резервите на шампиона. Дълъг е, но както се надявах, в него фигурират Терзиев и Янков... ...Нейсе, дано Лудогорец не допусне някой сакатлък в мача, Балканите и сега, както преди сто години са "барутен погреб", натрупан от евросилите. Поне футболът да не стане "инструмент" ...
edin_chovek
на 12.07.2022 в 18:59:27 #2540 години от Рамбо , 40 от Кръстникът вие Лудогорец гледате
edin_chovek
на 12.07.2022 в 18:57:19 #24Вие верно ли глидате тва
cvetomirmagnitski
на 12.07.2022 в 18:54:52 #23Гривич с трансфер в Бялка
bobi_raf
на 12.07.2022 в 18:54:19 #22Домусчиев да не мое си пусне отбора в партийната тв? Странно. Тоя не пести.
cvetomirmagnitski
на 12.07.2022 в 18:53:47 #21Иначе, номер 77 Алкохораиш си го избирам за любимец