Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев коментира загубата от Тотнъм в Лига Европа. "Орлите" отстъпиха с 1:3.

"Първото полувреме бе едно от най-слабите през тази кампания, влязохме с прекалено голям респект. Второто вече знаехме, че каквото сме имали, вече е загубено и бяхме по-освободени.

Бяхме много слаби първото полувреме. Второто играхме една идея по-добре, но класата на Тотнъм оказа влияние. В момент на подем, допуснахме грешка и Тотнъм успя да си затвори мача.

Лудогорец загуби от Тотнъм с 1:3

Слабо първо и добро второ полувреме за Лудогорец не бяха достатъчни срещу Кейн и компания

Кешеру вкара гол във вратата на пореден европейски гранд

Едно от най-слабите места в отбора са статичните положения в защита. Трябва да се работи върху тези неща, не е нормално да получаваме голове 3 поредни мача от корнер.

Вината не е само на защитниците, а на целия отбор, всички трябва да участват в защита. Не може да разчитаме само на някои, а другите да не ги подкрепят. Вината е на целия отбор, не на отделни личности", каза Генчев.