Турнир: Контроли Стадион: "Корнелия Даймънд", гр. Белек (Турция) Зрители:
90′

Край на мача!

87′

Резервата Рик Джонатан получи подаване по левия фланг на атаката на Лудогорец, преодоля няколко бранители в сини екипи и с мощен удар реализира трети гол за "зелените".

77′

Изстрел на Тодор Неделев от свободен удар с левия крак, но стражът на Сигма реагира добре и изби в корнер.

66′

Аслак Фон Витри получи контузия, след като бе ударен от противников състезател, след като футболистът на "орлите" опита изстрел, но бе изритан. Самият играч показа, че не може да продължи двубоя.

58′

Лудогорец бе близо до отбелязване и на трети гол, но ударът на Текпетей мина на сантиментри встрани от вратата на Сигма.

53′

Напрежение между Текпетей и капитана на Сигма Брайте. Наложи съдията и играчи на двата отбора да разтървават двамата. Ганаецът получи и жълт картон, а след това в яда си дори си свали фланелката и напусна терена. Все пак, след кратък разговор с главния съдия той се завърна на игралното поле.

47′

В началото на второто най-дейният в състава на "орлите" Текпетей да изненада вратаря на Сигма, който бе излязъл доста напред, от далечна дистанция, но ударът му не намери очертанията на вратата.

45′

Начало на второто полувреме!

45′

Край на първата част!

42′

Жълт картон за Филип Новак.

35′
Снимка 651520

Източник: startphoto.bg

Гол за Лудогорец! Текпетей проби отдясно и намери Дуа, който с техничен удар отново изведе Лудогорец напред в резултата.

18′

Сигма изравни резултата! След центриране от ъглов удар топката стигна до далечната греда, където Лукас Юлиш такава футболист на чешкия тим с удар с глава отблизо изравни резултата.

10′
Снимка 651523

Гол за Лудогорец! "Орлите" успаха да отнемат топката от своите съперници, тя стигна до Бърнард Текпетей, който с мощен удар извън наказателното поле откри резултата!

1′

Георги Дерменджиев

Лудогорец излиза срещу чешкия Сигма Оломуц в четвъртата си проверка по време на подготвителния си лагер в Турция. Двубоят започва в 17:00 часа и ще бъде излъчен по Диема Спорт 3.

Очаква се треньорът Георги Дерменджиев да заложи на два различни състава във всяко от полувремената, за да могат играчите му да трупат игрови минути и опит.

Лудогорец си хареса бразилец от перуанското първенство

Игнасио да Силва има договор със Спортинг (Кристал)

Във вторник "орлите" допуснаха първо поражение в спарингите, след като отстъпи с 1:3 от друг чешки тим - Теплице.

Днешният съперник на Лудогорец - Сигма Оломуц, заема петата позиция в чешката Първа Лига, на цели 22 точки от лидера Спарта Прага. Най-големите успехи на отбора са спечелването на Купата на страната през сезон 2011/2012 и Суперкупата на Чехия през 2012-а година.