Голмайсторът на Лудогорец Пиерос Сотириу вече е футболист на японския Санфрече (Хирошима). Той е продаден за 2 милиона долара, като договорът му е за 2,5 години. Сотириу ще получава по 1 милион евро всеки сезон в новия си отбор.
Лудогорец отхвърли първото предложение на Санфрече, което беше за 1,5 млн. долара, но второто бе прието. Сотириу беше титуляр срещу Динамо (Загреб) при загубата с 1:2, но няма да играе в реванша. Кипърецът дойде при "орлите" през зимата на 2021 година от казахстанския Астана и бързо се превърна в голмайстор на отбора. Той вкара 29 гола в 62 мача във всички турнири.
Лудогорец остава с двама нападатели - Игор Тиаго и Матиас Тисера, но ще се търси още един нов.
8888.bg
на 04.08.2022 в 12:22:20 #19Откупната клауза на Кайседов е повече от трансферната цена на голмайстора на България После Ганчев бил селянин от Микре и не разбирал от бизнес Бил отварял тезгяхя/сергията ,ама нещо бутикова таз сергия Като гледам нападателите в А група трудно биха стигнали цената на Соу ,камо ли на Кайседов
chubtireaka
на 04.08.2022 в 12:17:12 #188888.bg на 04.08.2022 в 15:11:32 #29 Чурчак Кой уважаващ себе си сайт пуска фейкове ----------------- Кое е фейк? Фенове пускат декларация - мълчание. А само допреди няколко месеца Кюстендилеца да пр.ъдне и кацаше в Топа
Кралев казва някакви неща, за които стои с името си. Независимо дали са верни - мълчание. Руди като беше министърче - разправя, че Кралев е за затвора - мълчание. То е ясно, че Кралев им е собственик, ама има неща, които няма как да подминеш като медия. Ачката се разсмърдя за отложените мачове на Левски, ама като почнаха и тези на Тире и Мастиньо - тишина. За нас остава да се забавляваме и подиграваме
8888.bg
на 04.08.2022 в 12:16:45 #17Домуса ще строи козирка на Герена
8888.bg
на 04.08.2022 в 12:11:32 #16Чурчак Кой уважаващ себе си сайт пуска фейкове
staroto
на 04.08.2022 в 12:08:41 #15Изглежда Домусчиев се е сетил за намерението си да направи клуба самоиздържащ се. Поне така няма да сменят Шимунджа.
chubtireaka
на 04.08.2022 в 12:07:12 #14user avatar 81648 Следвай gipsykings на 04.08.2022 в 14:18:00 #3 Ачката гаври гoвeдaта ---------------------
Как точно ни гаври? Никой не си прави илюзия, че това е сайтът-наколенка на Номер 38 чепици. Всъщност гаврата е с него, защото все по-малко левскари влизат тук и това сериозно му се отразява на посещенията. Но пък си е направил избора. Гаврата е, че не можеш да пуснеш статия за Офендърите, защото са срещу ГГ. Не можеш да пуснеш и Кралев и антикралев публикациите за Руди Гела... Не можеш да напишеш, че сделката за Еко Той е най-строго пазената тайна в спорта. Остава ти да бъдеш по-наведен и от официалния сайт на Тире. Което си е гавра
angel_domuschiev
на 04.08.2022 в 12:05:23 #13Бравос, на тоя 90% от головете са му или дузпи или след засичане на пас на 5 метра от вратата. Да си изработи сам някой гол след дрибъл и отиграване му се случва един път на 3 месеца. Не е голяма загуба че са го прадали, даже е плюс. Видя се и мача срещу Динамо каква дупка е.
german
на 04.08.2022 в 12:03:31 #1221. може пък, лудогорец въобще да се е отказал да играе в загреб
asentset.0
на 04.08.2022 в 12:02:49 #118888.bg на 04.08.2022 в 15:01:59 #22 Домуса ще се мести на Герена Затова продава
Осмици, същото говоря и аз от месеци!
8888.bg
на 04.08.2022 в 12:01:59 #10Домуса ще се мести на Герена Затова продава
german
на 04.08.2022 в 11:58:30 #9добре де, банзай, продали сте го...
пускайте главна статия за всенародните тържества по градове и села, ЦСКА играе
ple6iv_6paklov4ik
на 04.08.2022 в 11:43:24 #8Мдам... над 5 милиона евро от 3-ма играча, над 5 милиона евро от групи, а е още началото на август.
Иначе за катуна си прав, наистина е на разпродажба - Жордита, Мордита, всякакви м@каци палят с 200 с разликата, че 99% от тях си тръгват като фейк, така де... фрий ейджънт - Брадлита, Керита, Баита, варели, контейнери...
staroto
на 04.08.2022 в 11:36:51 #7Ако не беше помагал чак толкова, сега нещата щяха да изглеждат другояче. Тиаго е много по елегантен, по креативен а и като физика превъзхожда.
stoyan-kiryakov
на 04.08.2022 в 11:36:03 #6И да паднат и да бият Динамо все ще играят в ЛЕ… е, “да играят” е силно казано. Ще е нещо като в последните години - 6 загуби
ple6iv_6paklov4ik
на 04.08.2022 в 11:35:12 #5Зеленият Звяр ЩЕ ВЗЕМЕ *
ple6iv_6paklov4ik
на 04.08.2022 в 11:34:44 #4Споко, Зеленият Звяр като свободен агент някой измежду Белоти, Джордан Ларсон, Кавани, Меертенс, Дзюба или Диего Коща.
Смятам, че всеки един от тях би бил качествен микрееба4.
stoyan-kiryakov
на 04.08.2022 в 11:33:13 #3Зелените се посраха от евентуална среща с Бодьо и нямат много желание да ги срещат. Макар и лято, там ги качваха от 5 на горе
gipsykings
на 04.08.2022 в 11:18:00 #2Ачката гаври гoвeдaта.
Дори продажбата на някакъв емигрант за стотинки от един треторазреден клуб в друг такъв, заслужи своите 5 минути слава. А мачът на столетието в Малта се коментира някъде в дъното на сайта с малки букви
ple6iv_6paklov4ik
на 04.08.2022 в 11:07:25 #1Значи Зеленият Звяр ще получи долари, но Пиерос ще получава евро в Япония, така ли, Гълта4ка?
В такъв случай да се закупи Кади от Карабах или Али Соу.