Край на мача.

Куп пропуски провалиха Лудогорец срещу Ахмат

"Орлите" загубиха с 0:1 от руския тим

86′

ГОЛ ЗА АХМАТ!!! Роши получи пас отдясно и изскочи зад защитата. Албанецът намери Понсе, който прати топката във вратата.

76′

Спасяване на Стоянов! Андрес Понсе се озова на стрелкова позиция и нанесе удар, който вратарят на Лудогорец спаси с крак.

68′

Стоянов спаси удар на Ненахов.

58′

Ново спасяване на вратаря на Ахмат. Този път стражът отрази удар с глава на Моци.

57′

Пореден пропуск за Лудогорец! Чибота проби отляво и центрира остро в наказателното поле. Вратарят на Ахмат изби. Топката стигна до Каули, който отново стреля покрай вратата.

52′

Нова добра възможност за Лудогорец. Каули стигна до топката пред наказателното поле, намери коридор за стрелба, но прати кълбото покрай вратата.

49′

Шут на Илин минава покрай вратата на Стоянов.

48′

Раванели опита удар от далечна дистанция, който бе блокиран от Моци.

45′

Начало на второто полувреме.

45′

Край на първата част.

42′

Икоко се контузи и на негово място влезе Манолев.

38′

Тауата центрира отдясно. Защитник на Ахмат изби топката в краката на Каули, който нанесе удар, но вратарят отново спаси.

35′

Шверчок получи топката пред наказателното поле, обърна се и нанесе силен удар, който вратарят спаси.

23′

Лудогорец организира добра атака отдясно. Икоко напредна и намери Чибота в наказателното поле. Конгоанецът нанесе удар, който вратарят на Ахмат спаси.

17′

Шверчок имаше много добър шанс да отбележи, тъй като се озова сам срещу вратаря леко под ъгъл, но изстрелът му излезе в аут.

10′

ГРЕДА!!! Димо Бакалов осъществи отличен пробив отдясно, финтира съперник и с мощен удар прати топката в горната греда.

8′

Чибота проби отляво и опита удар, който рикошира в играч на руския тим и излезе в корнер.

6′

Удар с глава на Илин след центриране отдясно минава покрай вратата.

1′

Павел Върба Игор Шалимов

Лудогорец ще се изправи срещу руския Ахмат (Грозни) в поредна контрола преди подновяването на битката в шампионата.

Мачът е днес, от 15:00 часа, на стадион "Корнелия Даймънд" в Белек.

До този момент тимът на разградчани изигра четири проверки на турска земя, в които записа две поражения и две победи.

Джейк Ларсон не отхвърли възможността за трансфер в Лудогорец

Младежки национал на Швеция пред трансфер в Лудогорец

Интерес към него имаше и от Интер

В същото време стана ясно, че Владислав Стоянов ще се завърне в националния отбор. Вратарят на Лудогорец по всяка вероятност ще бъде на разположение за предстоящия бараж за Евро 2020 с Унгария.

Плейофът е на 26 март на Националния стадион "Васил Левски", а при успех ще срещнем за място на финалите победителя измежду Исландия и Румъния.