Третият отбор на Лудогорец направи първа грешна стъпка за сезона, след като завърши 1:1 с Волов (Шумен) и прекъсна добрия старт от началото на сезона.

Момчетата на Захари Сираков останаха с десет души на терена в 20-та минута, след като Георги Маджаров бе изгонен с директен червен картон.

Лудогорец с кампания в подкрепа на борбата с рака на гърдата

Клубът на дамите в Лудогорец стартира благотворителна кампания

"Орлите" поведоха в 7-та минута с гол на Даниел-Виктор Кънчев. В 20-та минута домакините получиха дузпа, от която изравниха. Заради нарушението бе вдигнат червения картон на Маджаров.

Останали с човек по-малко разградчани предимно се отбраняваха. В края на второто полувреме те можеха да спечелят мача, но опасен удар на Каел Димитров премина край вратата.

Така разградчани остават на 2 точки от лидера Дунав от Русе (Русе), който в неделя гостува на Черноломец (Попово).