Каули Оливейра сподели задоволството си от победата с 2:1 срещу състава на Черно море в пореден мач от 20-тия кръг на efbet Лига.

"Беше труден мач при не леки условия. Беше трудно да запазваме топката. Знаехме, че мачът ще е пълен с физически единоборства. Вкарахме два бързи гола и това ни улесни много.

Беше важно да внимаваме през второто полувреме, защото при само един гол аванс щеше да треперим повече. Радвам се, че успяхме да запазим аванса, въпреки допуснатия гол накрая.

Лудогорец винаги играе офанзивно, но се вижда, че седим и много добре физически. Свършихме добра работа, но има още много за вършене. Трябва да се опитаме да контролираме мачовете по време на всичките 90 минути", завърши Каули.

Черно море - Лудогорец 1:2 в мач от efbet Лига

Силната футболна пролет за Лудогорец продължава, "орлите" взеха и тежката си визита на Черно море