Голът на Иван Йорданов за Лудогорец при победата с 4:0 над Спартак (Търнава) на старта на участието на "орлите" в турнира Лига на конференциите е номиниран за номер 1 на кръга.

Припомняме, че той вкара за 1:0 в началото на второто полувреме. Той получи топката от Текпетей и с мощен шут от около 25 метра разпечата вратата на словаците.

Лудогорец - Спартак (Търнава) 4:0 в мач от Лигата на конференциите

Лудогорец разпиля Спартак (Търнава) в първия си мач от груповата фаза на Лигата на конференциите

"Орлите" изиграха силно второ полувреме и отбелязаха 3 гола в рамките на 18 минути

Другите три номинации са на защитника на Макаби (Тел Авив) Иван Макон, халфът на Жрински Звонимир Кожул и нападателя на Ференцварош Овус Куабен.

Гласуването е на сайта на УЕФА и ако имате желание може да дадете своя глас тук.