Драгош Григоре не коментира евентуално свое завръщане в състава на Динамо (Букурещ). Ето какво заяви защитникът на Лудогорец:
"Никой от Динамо не ме е търсил. Не мисля, че има смисъл да говорим за мое завръщане в клуба или за случващото се там. Светът е в тежко състояние и не е честно да повдигаме сега тази тема. В отбора не липсват централни защитници.
Гледах двубоя на Динамо с Виторул. Мисля, че този резултат е несправедлив. Отборът заслужаваше повече.
Трудно ми е да кажа какво точно им липсва. Тимът показва добри игри в последните мачове, но знаем, че точките носят спокойствие.
За съжаление до момента не успяват да натрупат добър точков актив, въпреки добрата игра. Ако продължат по този начин, резултатите няма да закъснеят.
Всички са уморени от този негативизъм. Определено мисля, че ще успеят да влязат в плейофите", заяви Григоре пред realidadeasportiva.net.