Жълт картон за Огу.

85′

Ело влиза на мястото на Гадир.

79′

ГООООЛЛЛ ЗА АПОЕЛ! Резервата Оана бележи за 2:0! Футболистът получи топката в наказателното поле, и от наглед трудна ситуация успя, и с помощта на рикошет, да провре топката в мрежата на българския шампион.

76′

Мисиджан влиза на мястото на Кешеру.

71′

Оана влиза на мястото на Меликсон.

69′

Добро взаимодействие между Кешеру и Марселино, при което последният стреля силно пред наказателното поле, но крайно неточно.

68′

Коварно центриране към Енбиндер в наказателното поле, последният не успя да играе с топката, която тупна коварно и мина на сантиметри от гредата на Брун! Лудогорец оцеля в този случай!

67′

Жълт картон за Битон.

59′

Енбиндер е намерен в наказателното поле на Лудогорец, но за щастие на разградчани, ударът му с глава минава далеч от целта.

56′

Нова добра възможност за Лудогорец! Продължителна атака пред наказателното поле на домакините завършва с удар на Вандерсон, който минава близо до страничната греда!

52′

По-добри начални минути на второто полувреме за Лудогорец, видимо е, че разградчани излизат с идеята да вкарат задължително попадение на Апоел.

48′

Вандерсон излезе очи в очи с вратаря на домакините по диагонал, но футболистът на Лудогорец не успя да уцели вратата!

45′

Начало на второто полувреме!

45+2′

Край на първото полувреме!

45′

Опасен удар на Меликсон извън наказателното поле, който през няколко футболисти, е уловен от Брун.

42′

Въпреки че домакините оставят на моменти инициативата на Лудогорец, израелците продължават да са по-опасният отбор, разчитайки на бързите си футболисти в предни позиции.

37′

Жълт картон за Моци.

32′

Джонатан Кафу е намерен отдясно в наказателното поле на Апоел, но силният удар на нападателя на Лудогорец по диагонал е спасен.

31′

Нова опасна контраатака на домакините чрез Нуакеме, който намери свой съотборник в наказателното поле, но играчите на Лудогорец все пак успяха да се справят със ситуацията.

28′

Нова опасност пред вратата на Лудогорец! Игор Пластун успява в последния момент да подложи крак при топка, която отиваше във футболист на домакините на метри от вратата!

26′

Какъв пропуск за Лудогорец! Марселиньо стреля от фаул, Хаимов едва изби топката, тя попадна в краката на Вандерсон, който на метри от вратата вместо да стреля, реши да овладява кълбото, но изгуби!

19′

ГОООООЛЛЛ ЗА АПОЕЛ! Домакините организираха атака по учебник, след която Нуакеме е намерен във вратарското поле при центрираме по земя - 1:0!

18′

Остро центриране на Кешеру във вратарското поле към Вандерсон, но бранител на домакините изперварва бразилеца и чисти топката далеч от вратата.

14′

Домакините взимат надмощие! Чудесна атака по фланга намира футболист на Апоел на точката на дузпата, но ударът попада в тялото на защитник на Лудогорец!

8′

Двата отбора са с една идея по-предпазливи до момента, като нито домакините, нито Лудогорец бързат да атакуват по-масирано.

3′

Накъсана игра в първите минути, с някои остри влизания и твърди единоборства.

1′

10. Барда 37. Пауло

Апоел Беер Шева и Лудогорец излизат в първи сблъсък помежду си в третия квалификационен кръг от Шампионска лига.

Срещата на стадион "Търнър" е от 20,00 часа.

Израелците приковаха вниманието на Футболна Европа през миналия сезон, след като отстраниха Олимпиакос в същия етап от надпревратата. След това пък успяха да излязат от групите в Лига Европа, елиминирайки италианския колос Интер след две победи.

Лудогорец тръгна трудно в турнира през настоящата кампания, след като допусна обрат от Жалгирис с 2:1, но на реванша футболистите на Георги Дерменджиев бяха категорични - 4:1. В шампионата разградчани пък биха ЦСКА насред "Българска армия", макар че бяха с резервния състав.

Дали добрите игри за българския отбор ще продължат тази вечер, отговорът след 20,00 часа...