Халфът на Лудогорец Алекс Сантана отбелязаният гол от него е част от неговата техническа характеристика и обича да прави подобни неща на терена. Футболистът говори след успеха на разградчани над Пирин с 3:1 в Благоевград.

"При гола направихме едно разиграване, което е част от моите характеристики. Обичам да надигравам всички и да вкарвам хубави голове.

Започнахме с грешна стъпка и на контраатака те ни вкараха гол, но нашият отбор се държа добре и обърнахме резултата. Оттук излизаме с победа.

Беше много важно да вкараме ранен изравнителен гол. Ако го бяхме оставили за накрая, щеше да стане много труден мач за нас. Изравнихме рано и съм радостен, че си тръгваме с три точки.

Трябва бързо да свикваме с мачовете в Европа и в България. След мача за Шампионска лига бързо превъзмогнахме всички и сме готови за българския шампионат.

Лудогорец е много голям отбор и ще се борим да бъдем на първите две позиции в групата от Лига Европа", каза Сантана.