Любимец отстъпи с 0:4 на украинския гранд Днепър (Днипропетровск). След нулево първо полувреме играчите на испанския треньор Хуанде Рамос вкараха четири гола в мрежата на Рашков след почивката.

Украинският състав взе инициативата от самото начало и играта се водеше само в половината на Любимец. Първите два опасни удара към Радослав Рашков бяха в сметката на Руслан Ротан, а на два пъти за по 10 минути любимчани не пресякоха централната линия. До края на частта още на два пъти се наложи Рашков да показва класа, а единствената заплаха за стража на украинците Ан Лащувка дойде след центриране на Младен Стоев от фаул и последвало меле.

Въпреки надмощието, чак във 2-ата минута на втората част Днепър стигна до гол. Артьом Федецки проби по фланга и върна назад, Джулиано пропусна и зад него Йевхен Селезньов не остави шанс на Радослав Рашков с нисък удар- 1:0. И след този гол картината не се промени, а Федецки, Коноплянка и Селезньов нямаха шанс при ударите. Все пак в 59-ата минута резултатът стана 2:0, като автор на попадението стана Селезньов след пас на Джулиано.

Десет минути по-късно дойде ред и на бразилеца, който се разписа за 3:0 след суматоха пред българската врата. Националът на Украйна Евген Коноплянка покачи на 4:0 в 76-ата минута. Грузинецът Уча Лобжанидзе опита да играе на двойно подаване, а при опит да спре топката Петър Альошев я подаде на Коноплянка, който от 10 метра с мощен удар за четвърти път наказа българския вратар. В 82-ата минута Сергей Политило можеше да вкара пети гол, но ударът му с глава от 6-7 метра беше избит над гредата от вратаря на Любимец.

Състав на Любимец: Радослав Рашков, Емил Грозев (74- Илиян Капитанов), Петър Альошев, Иван Вълчанов, Георги Вълчев (89- Валери Илиев), Майкъл Тевия, Младен Стоев (83- Николай Дичев), Виктор Митев, Никола Яначков (71- Неманя Иванов), Албин Одза (68- Емил Аргиров), Милен Кикарин (55- Васил Шопов)