Старши треньорът на Локомотив (София) Станислав Генчев сподели мнението си след загубата с 0:2 от Славия в мач от последния кръг на efbet Лига. Специалистът разкри, че това е бил неговият последен мач начело на отбора и добави, че най-вероятно утре ще се разбере с кой клуб преговаря.

"Когато пропуснеш толкова положения, няма как да очакваш да си тръгнеш с победата. Мисля, че днес си разделихме по едно полувреме. През втората част имахме четири чисти голови положения. Обикновено във футбола така става - когато не вкараш, ти вкарват. За наше съжаление почти в последната минута допуснахме гол. Ние сме си виновни, няма какво да се лъжем.

Славия - Локомотив (София) 2:0 в мач от efbet Лига

Пирова победа: Славия излъга Локо (Сф) в малката столична класика

Вижте подробности

Двата отбора се познаваме доста добре. Момчетата дадоха каквото могат. От старанието и дисциплината съм изключително доволен. Грешки винаги се допускат. Като за последен мач момчетата дадоха каквото могат. Трябва да съжаляваме единствено за пропуските, които направихме.

Преди началото на сезона целите бяха да сме в тази група между 7 и 10 място. Целта беше изпълнена доста рано. Имахме добри мачове, спечелихме най-много точки срещу водещите отбори. В рамките на две седмици победихме Славия за първенство и Купа, което за феновете беше голяма радост. Имаше доста положителни неща, но и някои негативни спомени, които ще останат дълго. По-важното е, че отборът изпълни целта си и накара всички да се съобразяват с него. Генералната ми оценка е много добра за възможностите, които имаме.

Най-много трябва да съжаляваме за загубата с 0:6 от ЦСКА 1948, защото това е срамно петно. От друга страна полуфиналът за Купата, когато можеше да стигнем до дузпи. Тогава имаше и други странични фактори, които повлияха.

Най-вероятно няма да остана в Локомотив (София). Утре ще има повече яснота, преговарям с друг отбор - ще го разберете утре", заяви Генчев.

Ангел Славков бесен: Едни играят с деца, други с резерви, това не е нормално...

"Приятели ме помолиха да кажа всичко това"