Турнир: efbet Лига Стадион: "Локомотив", гр. София Зрители:

Матиас Курьор е заменен от Беншаа.

81′

Симеон Славчев бе заменен от Ивайло Найденов.

74′

ГОЛ ЗА ЧЕРНО МОРЕ! Мади Кета намери Виктор Попов, който овладя в наказателното поле, нагласи си топката и от малък ъгъл стреля неспасяемо във вратата на Александър Любенов!

69′

Димо Бакалов бе заменен от Илия Димитров

67′

Възможност! Васил Панайотов изскочи на чиста голова позиция и стреля, но Любенов изби с крак. Реферът отсъди и засада, но повторенията не убедиха в правотата на решението му.

63′

Равностойни минути в "Надежда". Без опасни ситуации пред двете врати.

Снимка 580513

Източник: start-photo.bg

57′

Жълт картон за Виктор Попов.

50′

Николай Златев тества рефлексите на Александър Любенов със силен удар, стражът изби в корнер, след който не последва нищо опасно.

Снимка 580514

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45′

КРАЙ НА ПЪРВОТО ПОЛУВРЕМЕ!

44′

Домакините искаха дузпа за игра с ръка на Клементе, но съдията прецени, че няма основание да отсъди такава.

42′

Димитър Митков отправи удар извън наказателното поле, но неточен.

32′

Жълт картон за Сула.

31′

Шанс за "моряците"! Николай Златев изскочи на добра позиция, но Любенов успя да спаси.

25′

Димитър Бербатов гледа от трибуните и този мач. От началото на кръга, той изгледа на живо всичките двубои.

Бербатов гледа на живо Локо (Сф) и Черно море

Седна през няколко места от Емо Костадинов

Снимка 580502

18′

Жълт картон за новото попълнение на Алан Диас, който спря атака на "моряците".

10′

Симеон Славчев фаулира Виктор Попов, съдията пусна авантаж и след него показа жълт картон на играча на домакините.

8′

Селсо Рапосо центрира в наказателното поле, където обаче Димо Бакалов не успя да засече с глава от непосредствена близост пред вратата.

7′

"Моряците" започнаха по-активно мача и поглеждат по-смело към вратата на Александър Любенов. Притежание на топката - 70% на 30% в тяхна полза.

1′

18 Християн Чипев 17 Ангел Ангелов

Локомотив (София) посреща Черно море в 1-ия кръг на efbet Лига. Мачът започва в 18:30 на стадион "Локомотив", където "железничарите" се завръщат от този сезон.

Дебют за столичани ще направи новия треньор Станислав Генчев, който замени на треньорския пост Иван Колев.

Локо (София) успя да картотекира новите си футболисти

В "Надежда" очакват развитието на още три трансфера

На пресконференция преди мача младият специалист заяви, че първата задача пред него е да научи Локомотив да играе печеливш футбол.

В последните две контроли "червено-черните" загубиха с 1:2 от Левски и 2:3 от Септември (София). В двете проверки видяхме добри отигравния в атака, но и доста грешки в защита. Добрата новина пред Станислав Генчев е, че отборът успя да картотекира новите си попълнения. Двамата бразилци Франса и Диас получиха работни визи. Ивайло Найденов и Димо Бакалов също са на разположение.