Треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Томаш заяви след победата над Спартак (Варна), че в отбора имат поставена цел, която преследват.

Наставникът поздрави своите играчи за успеха с 3:1 над "соколите".

"Влязохме по най-добрия начин в мача и отбелязахме гол. В първите 20-25 минути се доближихме до моята представа как трябва да изглеждаме на терена. Създадохме две чисти ситуации, в които обаче не успяхме да реализираме и после започнахме да губим лесно единоборствата и отстъпихме инициативата.

Локомотив (Пловдив) - Спартак (Варна) 3:1 в двубой от efbet Лига

Локомотив с ценни три точки срещу Спартак (Варна) в Пловдив

Денис Беланюк с фрапантни пропуски

На полувремето трябваше да си поговорим с играчите на висок тон, за да променим някои неща, но разбирам футболистите. Изиграхме два мача с ЦСКА и Черно море, които загубихме и това ни влияе. Вътре в отбора сме си поставили цел, която преследваме. През втората част дори и с човек повече дадохме инициативата на противника, което говори, че още не сме готови. Въпреки всичко, поздравявам футболистите", заяви Томаш след срещата.

Наставникът на Локомотив (Пловдив) обърна внимание и на дебюта на новото попълнение Хорхе Сегура.

"Доволен съм от новия футболист Хорхе Сегура. Той обаче не е готов още на сто процента за игра и затова се наложи да го сменя. Тодор Павлов е контузен и затова не попадна в групата за двубоя", каза още Александър Томаш.