Бразилският халф на Локо (Пд) Евертон Джилио - Том се завърна снощи от ваканцията в родината си. Договорът на техничаря със "смърфовете" изтича през лятото, а няколко клуба настояват за негов трансфер още сега.
С подписа на Том се размина софийската Славия, която считаше футболиста за сигурно попълнение.
Откритието на треньора Ясен Петров е малко вероятно да остане на "Лаута". От пловдивския клуб заявиха, че Том ще преговаря с президента Коко Динев за бързата му продажба в Бразилия, откъдето е получил най-добрата оферта.
Представителният отбор на Локо (Пд) ще тренира днес и утре в Пловдив, а от понеделник се изнася в Сандански за първия си подготвителен лагер.
Том се върна за преговори с Коко
Източник: Динчер Фейзов, "Topsport.bg"
БЕЗ РЕЗЕРВИ
Още по темата
Водещи
Бизнес
Истории