Турнир: Лига Европа Стадион: Зрители:
90+3′

Край на мача.

89′

Гол на Ожболт бе отменен! Георги Илиев получи отличен пас на дъгата на наказателното поле. Ветеранът нанесе удар, който бе спасен от Селс. Топката се върна в халфа, който намери Ожболт. Словенецът прати топката във вратата, но бе в засада.

88′

Малембана опита да изненада Селс от около 30 метра, но шутира безкрайно неточно.

84′

Жонас Мартен влиза на мястото на Симакан.

83′

Елитон заменя Карагерен.

78′

Карол с чудесно центриране намери Симакан, който си спечели позиция срещу Цветанов, но стреля покрай вратата с глава.

77′

Лала влиза на мястото на Корне.

76′

Георги Илиев влиза на мястото на Умарбаев.

Снимка 438809

Източник: Twitter

75′

Удар на Умарбаев попадна в тялото на играч на Страсбург.

68′

Лионел Карол опита да изненада Луков от далечна дистанция, но стреля над вратата.

65′

Ажорк заменя Да Коща.

64′

Уирис влиза на мястото на Витанов.

63′

ЕЗЕ!!!! Нигерийският защитник направи непростим пропуск. Той бе оставен абсолютно сам на далечната греда след центриране от пряк свободен удар на Карагерен. Бранителят стреля с глава, но топката мина покрай вратата.

61′

Пропуск на Да Коща!!! Кевин Зои нахлу в наказателното поле отляво, справи се с Малембана и намери Да Коща. Ударът на нападателя обаче премина над вратата.

59′

Шут на Сисоко от далечна дистанция минава над вратата на пловдивчани.

56′

Момчил Цветанов бе близо до това да порази собствената си врата. Крилото опита да изчисти центриране на Лиенард, но насочи топката в очертанията на вратата. Луков бе затруднен, но успя да избие в корнер. След изпълнението на ъгловия удар Ламин Коне стреля над вратата с глава.

55′

Нов удар от дистанция, този път на голмайстора Зои, минава покрай вратата на Локо.

52′

Бенжамен Корне получи топката пред наказателното поле и опита удар, който мина над вратата на Луков.

45′

Начало на втората част.

Снимка 438808

45+1′

Край на първата част.

40′

Скуката продължава да властва на "Стад де ла Меньо". Играта се развива предимно в центъра на терена.

31′

Жълт картон за Симакан.

30′

Шанс пред Локомотив! Езе поде атака за "смърфовете". Нигериецът намери Аралица, който пусна извеждащ пас за Карагерен отдясно. Фланговият футболист опита удар, който беше слаб и не затрудни особено Селс.

21′

Удар от далечна дистанция на Димитър Илиев минава над вратата на Матс Селс.

17′

Нищо запомнящо се на терена след попадението на Страсбург. Домакините владеят инициативата, но липсват опасности пред Луков.

7′

ГОЛ ЗА СТРАСБУРГ!!! Кевин Зои открива резултата. Лиенард отне топката от Димитър Илиев, напредна и намери Зои отдясно в наказателното поле, а крилото с удар по диагонала не остави шансове на Луков.

1′

27. Лала 61. Елитон

Локомотив (Пловдив) гостува на Страсбург тази вечер от 21:30. "Смърфовете" загубиха първия мач у дома с минималното 0:1, но близо 80 минути играха с човек по-малко, след като Томашевич получи червен картон още в 10-ата минута.

Голямата драма около Локомотив е свързана с визите на Парвиз Умарбаев и Стивън Езе. Първият все пак получи виза от френското посолство и замина с тима. Нигериецът обаче все още няма документ, който му позволява да стъпи на френска земя. Ръководството на пловдивчани ще опита и днес да издейства виза на Езе, но това означава, че той ще пристигне при своите съотборници часове преди мача.

Стивън Езе не се сдоби с виза и днес

Защитникът чака пред посолството на Франция до края на работния ден

Ден преди заминаването на Локомотив от състава отпадна и Един Бахтич. Техничният футболист се е оплакал от болки в кръста, а медицински преглед е установил, че хърватинът има камъни в бъбреците.

"Работим по това да имаме план Б. Проблемите в защита са факт, но който се появи на мястото на Езе, трябва да сграбчи шанса си и да докаже, че заслужава да е част от отбора. Искам всички да си помагат на терена. Няма спор, че Езе е важен, направихме много тренировки с него и свикнахме с присъствието му, но ще намерим кой да го замести".

Акрапович: В добра форма сме, можем да поднесем изненада

"Ще се опитаме отново да затрудним Страсбург"

Очаква се на "Стад дьо ла Мейно" да има около 20 000 хиляди души. Крайният победител от двойката Страсбург - Локомотив (Пловдив) ще се изправи срещу Айнтрахт (Франкфурт).