Пловдивският Локомотив продължава със слабите си резултати в контролните срещи. "Смърфовете" записаха поредната загуба в подготовката, като този път отстъпиха с 0:1 на Слиема Уондърс.

Голът за шампионите на Малта падна в 60-ата минута със съавторството на българина Даниел Митев. Нападателят се пребори за топката с младия Бисеров, центрира остро в пеналта, където Бреганца прати кълбото с глава в мрежата на Шеремет.

До края на спаринга в Банско, Локо (Пд) наложи натиск, но от добри положения пропуснаха капитанът Здравко Лазаров и бранителят Ангел Йошев. В последната минута Даксон да Силва изведе на чисто Базил де Карвальо, но французинът стреля във вратаря.

Локо (Пд): Шеремет, Й. Тодоров, Пл. Крачунов, М. Кавдански, М. Венков, Хр. Златински, Сержиньо, Л.Витанов, Карвальо, Захора, Здр. Лазаров (Ставрев, Анг. Йошев, Др. Коцев, Бисеров, Рибарски, Ерош, Даксон, Дж. Родригес)