Локомотив (Пд) загуби с 0:2 контролната си среща с Локомотив (Москва), която се състоя в Херес (Испания).

Българският тим игра през голямата част от мача като "равен с равен", но руснаците успяха да вземат своето.
Ибричич изведе тима на треньора Юрий Красножан напред в резултата в 63-ата минута. Нападателят нахлу на скорост и без опека в пеналта, и от близо опъна мрежата. Майкон избяга от засадата малко след това, при което Лучини за втори път видя топката във вратата си.

Контролата започна с две положения за гол на пловдивчани. В 5-ата минута Раймонди изведе Данчо Тодоров в пеналта, при което вратарят Амелченко увисна, но след това се справи със закъснелия, слаб удар. Малко след това стражът на московчани изби тупалка на Здравко Лазаров.
"Смърфовете" се разколебаха в 9-ата минута при центиране в пеналта. Кавдански спря опасната атака, но Лучини реши да извади попадналата в него топка в корнер.
Превъзходството на Локо (Пд) продължи до 20 минута, а след това и руснаците показаха умения в офанзивен план, но без опасности за Лучини.
Към края на първата част Раймонди триково се освободи от бранител и излезе сам срещу Амелченко, но загуби скорост, а после и топката.

След час игра Огунсото изскачаше на чиста голова позиция, но защитник отклони паса към нигериеца с ръка. Въпреки претенциите на "черно-белите" дузпа не бе отсъдена.
Към края на спаринга Локомотив (Москва) се разигра и съвсем спокойно стигна до победата, показвайки че е далеч по-класният тим от своя пловдивски съименник.

Локомотив (Пд): Лучини,Родригес, Ю.Бенжелюн, Кавдански, С.Бенжелюн, В. Георгиев, Ерош, Златински, Й.Тодоров, Раймонди, Лазаров (Т.Тодоров, Пл. Крачунов, Кики, Огунсото, Сандански, Дойкич, Марчев, Лукич, Дюран, Бариентос, Коцев, Витанов)

Локомотив (Москва):Амелченко, Янбаев, Дюрица, Баша, Шишкин, Игнатиев, Лосков, Глушаков, Торбинский, Съичов, Минченков (Гомелко, Илич, Ремньов, Борлак, Иванов, Оздоев, Ибричич, Гададгов, Сал, Майкон)

Херес (Испания), стадион "Монтекастильо"