Локомотив (Пловдив) победи без затруднения Миньор (Перник) с 3:0 в контрола. Двубоят се игра в Самоков.

Попаденията за "смърфовете" отбелязаха Петър Витанов, Кристиан Илич и Кенан Муслимович.

Христо Крушарски пожела на Парвизджон Умарбаев вечна любов и много деца

Футболистът на Локомотив (Пловдив) днес сключва брак в Таджикистан

В 30-ата минута играчите на Локомотив (Пловдив) откриха резултата. В автор на попадението се превърна Петър Витанов, който не пропусна от близка дистанция да отбележи във вратата на Алекс Георгиев.

Тринадесет минути по-късно Кристиан Илич вкара топката в горния десен ъгъл на вратата, пазена от Георгиев.

Георги Илиев влиза в щаба на Бруно Акрапович

Неофициалният му дебют ще бъде в контролата срещу Миньор (Перник) утре

В 67-ата минута Локомотив направи бърза контраатака, която завърши с гол на Кенан Муслимович.

До края на срещата не се случи нищо интересно и проверката завърши без нови попадения.

Съставите на двата тима:

Локомотив (Пд): 1, Пиргов, 61. Алмейда, 20. Петрович, 91. Гомиз, 34. Витанов, 12. Пулиезе, 44. Николаев, 3. Луан, 15. Салинас, 15. Илич, 88. Минчев

Миньор: 99. Георгиев, 25. Киров, 23. Чиликов, 4. Стоичков, 3. Славчев, 20. Васев, 15. Илиев, 5. Васев, 28. Гогов, 21. Милчев, 7. Йосифов

Дан Петреску удари рамо на Локо (Пд): Тотнъм може и да няма следващ съперник в Лига Европа