90+4′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Паркен", гр. Копенхаген (Дания) Зрители:
90+4′

Край на мача.

90+3′

Жълт картон за Расмус Хьойлунд.

90+2′

Шут от далечна дистанция на Сно минава над вратата.

90′

Жълт картон за Лукас Лерагер.

85′

ГОООЛ ЗА ЛОКО! Карагарен получи от Биков в средата на терена и намери Николаев отляво. Фланговият футболист центрира в наказателното поле, където Митко Илиев свали за Салинас. Бразилецът потърси десния ъгъл и след рикошет в Хочолава топката влезе във вратата.

77′

Расмус Фалк е заменен от Расмус Хьойлунд.

77′

Николай Николаев заменя Парвиз Умарбаев.

77′

Олексей Биков заменя Кристиан Гомис.

71′

ГРЕДА! Винд получи пред наказателното поле, пое и напредна. Нападателят отправи тежък удар. Топката срещна горната греда, след което тупна на голлинията.

68′

Петер Анкерсен заменя Кевин Дикс.

68′

Мариос Ойконому влиза на мястото на Николай Бойлесен.

67′

Жълт картон за Умарбаев.

67′

Венсан Марсел заменя Георги Минчев.

67′

Шакил Сно влиза на мястото на Конър Руан.

66′

Жълт картон за Гомис.

65′

Винд се освободи от Гомис, проби през центъра и отправи коварен удар, който мина покрай вратата.

62′

Засада на Винд, при която Бьовинг прати топката във вратата. Страничният рефер обаче вече беше вдигнал флага.

56′

Вилиан Бьовинг заменя Мохамед Дарами.

56′

Йонас Винд влиза на мястото на Йенс Стаге.

55′

Дарами проби отляво и нанесе удар, който не затрудни Пиргов.

52′

Лукас Салинас влиза на мястото на Емил Янчев.

48′

ГОЛ ЗА КОПЕНХАГЕН! Дарами! Най-добрият на терена с номер 11 в бяло се позиционира отлично и получи извеждащ пас от Лерагер в наказателното поле и насочи в далечния ъгъл за 4:1.

45′

Начало на втората част.

ВИЖТЕ КАК СЕ ПРОМЕНИХА КОЕФИЦИЕНТИТЕ СЛЕД ПЪРВАТА ЧАСТ.

45+1′

Край на първата част.

42′

Шут от далечна дистанция на Фалк минава над вратата.

40′

ГОЛ ЗА КОПЕНХАГЕН! Пеп Биел се разписа! Испанецът получи от Дарами отляво, навлезе навътре и от границата на наказателното поле отправи удар в долния ляв ъгъл за 3:1.

30′

ГОООЛ ЗА ЛОКО! Пловдивачани получиха право да изпълнят пряк свободен удар отляво на вратата. Умарбаев центрира технично в наказателното поле, където Крачун се извиси над всички и отправи удар с глава, който срещна горната греда. Топката попадна в Димитър Илиев, който стреля към вратата. Грабара и Кристиансен не се намесиха по най-добрия начин и кълбото се озова в мрежата.

25′

Спасяване на Пиргов! Дикс получи отдясно и изведе Фалк сам срещу вратаря. Халфът овладя топката и опита удар, който след намесата и на Гомис, Пиргов успя да избие.

20′

ГОЛ ЗА КОПЕНХАГЕН! Дикс бележи! Сериозният натиск на домакините продължи. Отново Дарами получи отляво, справи се с Гомис, навлезе в наказателното поле и успя успореден пас за Дикс, който от метър-два нямаше как да сбърка.

15′

Спасяване на Пиргов! Фалк с отлично подаване разсече защитата на Локо и изведе Вилчек сам срещу Пиргов. Вратарят успя да се справи с удара на поляка и топката излезе в корнер. След неговото изпълнение от няколко метра на втора греда Дикс не успя да порази целта.

11′

ГОЛ ЗА КОПЕНХАГЕН! Кевин Дикс се разписа. Нидерландският защитник надскочи всички след центриране от корнер отляво и насочи неспасяемо с глава.

4′

Димитър Илиев отправи удар от дистанция. Грабара обаче не беше затруднен.

2′

Първа отлична възможност за домакините! Дарами получи отляво, надбяга Гомис и навлезе в наказателното поле. Крилото отправи удар от малък ъгъл, който Пиргов спаси. Топката попадна във Вилчек. Полският нападател от няколко метра не намери очертанията на вратата.

1′

Начало на мача.

1′

30. Хакон Харалдсон

Локомотив (Пловдив) гостува на Копенхаген в мач-реванш от  третия квалификационен кръг на турнира Лига на конференциите. Срещата на стадион "Паркен" започва в 21:00 часа.

Първият двубой завърши 1:1 и "смърфовете" имат реални шансове за продължаване напред. Припомняме, че правилото за гол на чужд терен отпадна.

Треньорът на Локомотив Александър Тунчев сподели, че отборът му няма какво да губи в този мач.

"Винаги има шансове. Да, те са фаворит в мача, но ние ще направим всичко възможно да ги отстраним. С оглед на първия мач, може да съжаляваме донякъде, че не успяхме да победим. Със сигурност победата им срещу Брьондби ще донесе самочувствие и увереност. Ние пък имахме нужда от почивка, за да съберат сили футболистите", заяви Тунчев.

Димитър Илиев: Давам 5 загуби в първенството за чудо в Копенхаген

"Ние за съжаление не сме особено убедителни при гостуванията, но се надяваме да променим това"

Младият специалист няма да може да разчита единствено на наказания Айнъв Иванов, докато за Лукас Салинас ще се решава преди мача дали ще бъде на разположение.

Треньорът на датчаните Йес Труп ще трябва да се оправя без контузения Овиедо. В скоро време Копенхаген ще обяви и входящ трансфер.

"Лъвовете" са се договорили с Брага за южноафриканския национал Лутър Сингх. Датчаните ще броят 1.5 млн. евро за офанзивния футболист.