Едуард Ераносян коментира равенството на пловдивския Локомотив - 1:1 в контролата срещу ФК Словачко.

Равенство за Локомотив (Пловдив) срещу чехи

Равенство за Локо (Пд) срещу чехи

Отборът продължава без загуба

"Жалко, че първото полувреме имахме много грешки, второто полувреме бяхме по-добре. Имахме замисъл, играехме много по-бързо и с по едно докосване.

Единственото, което искам от играчите в тези контроли, е да играят. Не ме интересува резултата. Искам да видя това, което искам от тях, да го изпълняват. Във всяка една контрола изпробваме различни варианти и в защита, и в центъра и в нападение.

Ераносян намери алтернатива на Камбуров

Ераносян залага на словенец за алтернатива на Камбуров

Словенецът Дино Мартинович отново ще бъде пробван на върха на атаката

Искам от футболистите да не бъркат елементарни топки и да не се мъчат сами да решават мача. Това не е индивидуален спорт. До края на подготовката всички играчи ще имат еднакъв шанс и еднакви минути в контролните срещи.

Тези, които са показали след тези шест мача, че изпълняват това, което искаме, ще започнат да играят в началото на пролетта", каза Ераносян.