Локомотив (Пловдив) претърпя второ поражение по време на зимната подготовка. Възпитаниците на Александър Томаш загубиха с 0:2 от Динамо (Тбилиси) в контролна среща, която се състоя в Турция. За грузинците се разписаха Имран Омар (71) и Саба Квададжани (88).

Първото опасно положение бе в четвъртата минута, когато Марушич отправи силен изстрел, но Динко Хоркаш реагира запази резултата 0:0.

В 29-ата минута Камара отправи изстрел от дистанция, ала хърватският страж отново се намеси.В 71-ата минута Динамо поведе в резултата. Имран Омар стреля силно по земя, а Илко Пиргов не успя да парира удара му.

В 88-ата минута Саба Квададжани бе точен с глава за 2:0. В следващата си контрола Локомотив (Пловдив) ще премери сили със Зоря (Луганск) на 21 януари.