Халфът на Локо (Пд) Йордан Тодоров обяви, че не е симулирал при дузпата за неговия тим. С това попадение "смърфовете" завършиха наравно 1:1 срещу гостуващия Славия. Както е известно, от лагера на Славия обявиха Тодоров за симулант.

"Щом съдията е дал дузпа, значи има дузпа, само това мога да кажа. И да имам претенции, и да нямам - не е важно. Трябва да се вярва на реферите. Съдията днес свири това, което може. Никой не го обвинява.

Електричката ни липсваше през второто полувреме. Преди почивката пропуснахме доста положения. Явно това ни куца и ни отне много точки този сезон. Животът продължава, трябва да се борим до край да постигнем целите, които ни е поставил нашия президент. Те са да завършим в тройката и да спечелим турнира за Купата на България“, отсече Данчо Тодоров.