Голмайсторът за Локомотив (Пловдив) при равенството със Славия 1:1 тази вечер Ален Ожболт не остана доволен от представянето на "смърфовете" през второто полувреме, когато допуснаха и гола.

"Тактиката ни беше да стартираме мача с висока преса и аз успях да се възползвам от шанса ни. Трудно ми е да отговоря защо не взехме трите точки. Играхме с различен състав, натрупа се и умора...

Локомотив (Пловдив) и Славия не се победиха - 1:1

Гол в 19-ата секунда не стигна на Локо (Пд), Славия си тръгна с точка от "Лаута"

Ален Ожболт се отличи с попадение от съблекалнята

Доволен съм от своето представяне и от това на съотборниците ми през първата част, но през второто полувреме не успяхме да контролираме мача.

Септември е добър отбор, както и всеки друг тим от Първа лига. Който и да ни се беше паднал, ясно е, че няма да ни даде лесно пътя към финала", сподели Ожболт пред "Диема спорт".

Акрапович: Локомотив (Пд) има бъдеще