Александър Тунчев остана доволен от победата на Локомотив (Пловдив) над Ботев (Враца). "Смърфовете" се наложиха с минималното 1:0 на негостоприемния стадион "Христо Ботев".

"На днешния терен битката преобладаваше. Може би бяхме по-мобилизирания, по-искащият гола отбор. Още първото полувреме имахме възможност да решим мача, но не успяхме и треперихме до края.

Имаше една умора в отбора, събраха ни се 3 мача, играят едни и същи футболисти и предполагам, че на това се дължеше играта през второто полувреме.

Ние работим всеки ден върху това да създаваме положения. Не ми хареса, че се дръпнахме втората част в защита и допуснахме Ботев (Враца) да създаде положения.

Радостното е, че играем чак след 7-8 дни. Дано успеем да зарадваме нашите привърженици и нашия президент и да завършим годината с победа", заяви облекченият след успеха Александър Тунчев.

Ботев (Враца) загуби от Локомотив (Пловдив) с 0:1