Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев коментира победата с 3:1 над ЦСКА.

"В последните няколко мача го правим да играем добре, но днес бе върхът на айсберга. На полувремето си казахме, че трябва да сме по-уверени в завършващата фаза. През първото полувреме също играхме добре, имахме положения. Същото важи и за ЦСКА. След почивката обаче успяхме да вкараме положенията си. Не мога да отлича само защитата, целият отбор се справи отлично в дефанзивен план. Всички играха отлично. Неприятни сцени преди началото на мача. Не трябва да се стига до такива неща.

Локомотив (Пловдив) победи ЦСКА с 3:1 в efbet Лига

Шок за ЦСКА срещу Локо (Пд)! "Червените" с първа загуба на "Армията" от 2 години и 3 месеца!

Георги Минчев блесна с хеттрик

Четвъртият съдия ни каза, че докато не дойде полиция не трябва да излизаме. Победите дават самочувствие и увереност. Сега ще се порадваме и започваме да мислим за Лудогорец. Това е пореден силен съперник. Победата над ЦСКА няма как да не бъде сладка и ценна, тъй като е втора в историята на "Българска армия", заяви Тунчев.