Старши треньорът на Локомотив (Пловдив) Александър Тунчев коментира загубата с 1:2 от Левски на "Герена".

"Удоволствие е за всеки футболист да играе в такава обстановка. У нас рядко се случва да има толкова много фенове на трибуните и дано играчите са се насладили на този момент.

Грешката, която направихме при червения картон още в началото, беше ключовият момент в мача. Получихме голове във възможно най-лошите моменти - веднага след червения картон и две минути след нашето попадение. През второто полувреме се опитахме да затрудним съперника, създадохме 1-2 ситуациии, но не успяхме да отбележим още един гол.

Станимир Стоилов: Поставям оценка 5,5 на Левски днес

"Трябва ни по-голяма увереност"

Замених Боруков след като останахме с 10 души, защото той не е напълно готов за цял мач, въпреки че е водил индивидуална подготовка. Димитър Илиев не се чувстваше добре, имаше лека настинка и предпочетох да го съхраня - затова го смених през второто полувреме. Нашият отбор със сигурност е по-силен от есента, привлякохме двама силни играчи в лицето на Александър Василев и Преслав Боруков", заяви Тунчев.