Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе доста развълнуван след лудата победа с 5:4 над Норич. Специалистът обяви, че „мърсисайдци" са разбрали на какво са способни и така са стигнали до трите точки.
„Невероятен мач. Винаги трябва да се вярва, че победата е възможна, но тя не дойде лесно. В началото на мача имаше много проблеми. На отбора не достигаше увереност. След това започнахме да играем футбол и разбрахме на какво сме способни.
Ливърпул заслужено победи в зрелищен мач. Но трябва да разрешим проблеми си, защото не винаги ще успяваме по този начин. Разбира се, на тима му провървя, но и Норич изравни в добавеното време. Като цяло - много емоционален мач", заяви Клоп.
Tupan
на 23.01.2016 в 19:12:03 #1Ей в такива мачове се трупа самочувствие
Но, ..... цялата защита е за .... изхвърляне / меко казано /
Нещасници попаднали незнайно как в Ливърпул
Е, то е знайно как, но събралия ги ирландски аграр си отиде, сега трябва и те
