Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп бе доста развълнуван след лудата победа с 5:4 над Норич. Специалистът обяви, че „мърсисайдци" са разбрали на какво са способни и така са стигнали до трите точки.

„Невероятен мач. Винаги трябва да се вярва, че победата е възможна, но тя не дойде лесно. В началото на мача имаше много проблеми. На отбора не достигаше увереност. След това започнахме да играем футбол и разбрахме на какво сме способни.

Ливърпул заслужено победи в зрелищен мач. Но трябва да разрешим проблеми си, защото не винаги ще успяваме по този начин. Разбира се, на тима му провървя, но и Норич изравни в добавеното време. Като цяло - много емоционален мач", заяви Клоп.