Ливърпул спечели изключително драматично двубоя срещу Нюкасъл (2:1) от 5-ия кръг на Висшата лига и така стигна до втора победа за сезона. Победата бе изкована късно в добавенето на време на мача, когато Фабио Карвальо успя да накаже "свраките".

Отборът на германския стратег Юрген Клоп имаше проблеми в началото на мача, а Нюкасъл се възползва от товаи и излезе напред в резултата в 38-ата минута след гол на новия нападател Александър Айзък.

Арсенал - Астън Вила 2:1 във Висшата лига

5 от 5 за Арсенал в Англия! "Артилеристите" пречупиха Астън Вила в интригуващ мач

"Артилеристите" продължиха победната си серия

Равенството бе възстановено в 61-ата минута, когато Роберто Фирмино успя да намери целта за 1:1.

Бившият английски шампион доминираше до края на мача и стигна до триумфа чрез Фабио Карвальо, който със страхотен удар от въздуха прати топката под напречната греда и донесе успеха за Ливърпул в 98-ата минута.

Манчестър Сити - Нотингам 6:0 във Висшата лига