Нападателят на Шалке 04 Клас-Ян Хунтеллар може да продължи кариерата си в Англия, съобщава „Mirror".
Договорът на играча изтича през лятото, а немците искат да се разделят с него през зимата, за да не си тръгне като свободен агент.
По-рано бе обявено, че интерес към Хунтелаар проявяват Тотнъм и Арсенал, а към тях се присъединява и Ливърпул. Футболистът е оценен на 3 млн. паунда.
Вицешампионите на Англия първоначално планираха да подпишат с нападателя Вилфред Бони, но Суонзи ще поднови договора му.
Така една от последните покупки на мърсисайдци - Марио Балотели, който и без това не успява да се наложи в червеното нападение, може да остане за постоянно на резервната скамейка.
Mad Cat With Hat
на 09.10.2014 в 22:22:29 #3Балотели е с класа над всички настоящи футбалери в Пул, но нека го разкарат, нека вместо него остане хипер бритиш таланта Чики-Рики Ламбърт. И Слипи капитана – поне още четвърт век. Поне.
mc solaar
на 09.10.2014 в 21:41:56 #2то па ебати рекламата... гребени за маймуни ли ще продавате....
Centurion
на 09.10.2014 в 14:30:15 #1Балотели го зехме за реклама то е ясно че е безхаберник.