Защитникът на Ботев (Пловдив) Йонас Там беше титуляр при победата на Естония с 3:1 у дома срещу Азербайджан в мач от третия кръг в група I на третото ниво на турнира Лига на нациите.

Там остана на терена през всичките 90 минути, а резервен вратар на естонците беше Матвей Игонен, който също носи екипа на пловдивския Ботев в Първа лига.

Йоан Яковлев откри резултата в 32-ата минута, но Торал Байрамов от дузпа в добавеното време на първата част възстанови равенството.

Власий Синявски отново даде преднина за домакините броени секунди преди почивката, а Роко Шайн оформи крайното 3:1 в 71-ата минута.

Естония се намира на трето място в класирането след първата си победа в турнира. Азербайджан е с три поредни поражения.