Северна Ирландия и Кипър завършиха 2:2 в мач от Лигата на Нациите. Така двата отбора останаха без победа и заемат трето и четвърто място в групата с по 2 точки, в която са още Гърция и Косово.

Два гола за Кипър вкара Андроникос Какулис - в средата на първото и в началото на второто полувреме.

Селекционерът на Белгия освободи Де Бройне, Караско и Тома Мюние от националния отбор

Тримата ще излязат по-рано във ваканция

Северна Ирландия успя само да намали в 71-вата минута през Пади Макнеър, който се възползва от груба грешка в защитата на гостите и вкара с добавка. В добавеното време Джони Еванс изравни отблизо, като удари топката с кората на десния си крак, тя се отби в напречната греда и тупна зад голлинията.

В самия край на добавеното време капитанът на Кипър Димитриос Христофи успя да вкара, но попадението му не бе зачетено, тъй като нападателят бе в положение на засада.