Селекционерът на италианския национален отбор Роберто Манчини остана доволен от цялостното представяне на "скуадра адзура" по време на мача с Англия (0:0).

"Имахме възможности за гол, може би дори повече от Англия, но като цяло момчетата се справиха добре. Представянето беше добро, не ни беше лесно при тези обстоятелства. Трябва доста да се подобрим, особено когато атакуваме, тъй като трябва да вкарваме, когато излизаме на такива позиции.

Пропуснахме положения, които трябваше да реализираме, особено през първото полувреме. Понякога правим грешните пасове, когато изнасяме топката от задни позиции. Това са неща, които не бива да правим, но може би това е част от процеса на израстване.

Федерико Гати беше малко напрегнат, но за щастие се поотпусна в течение на мача. Себастиано Еспозито се справи добре, влизайки от пейката, а със своето включване Вилфред Ньонто отново съживи играта ни", каза Манчини.