Националният отбор на Молдова надигра с 2:0  Андора като домакин в среща от група 2 на Лига "D" на Лигата на нациите. Резултатът в срещата откри Артур Йоница в 31-ата минута, а резервата Максим Кожокару реализира втори гол в добавеното време на мача.

Гостите имаха своите моменти в Кишинев. В период, в който те се бяха изнесли в половината на съперника, падна първото попадение. При отлична контраатака Михаил Каймаков напредна и стигна до наказателното поле. Той изчака и намери Йоница, който с прецизен удар откри резултата. Андора опитваше да играе по-агресивно през първата част, но се виждаше липса на качество. След почивката домакините имаха малко повече контрол, но не създадоха много в предни позиции. В самия край резервата Кожокару се разписа.

Молдовците са лидер в групата след втората си победа в два мача. Андора пък допусна шеста поредна загуба във всички турнири, като в тези срещи дори няма отбелязан гол.