Грузия продължава с доброто си представяне в Лигата на нациите. След шамара на България, грузинците победиха Северна Македония с 3:0 като гост на "Тодор Проески". Грузия е с три победи и девет точки, заемайки лидерската позиция в нашата група.

Западните ни съседи бяха по-добри през първото полувреме. Елиф Елмас заплаши на два пъти вратата, но стреля директно към стража Джорджи Мамардашвили. Енис Барди и Александър Трайковски също опитаха, но безуспешно.

Поредно дъно! Националите не можаха да победят дори аматьорите от Гибралтар

Ето подробности

Голям спад в играта на "рисовете" се случи през второто полувреме и Грузия знаеше как да го накаже.

Буду Живзивадзе надхитри Столе Димитриевски в 52-ата минута след центриране отляво, а десет минути по-късно Квича Каварачкелия увеличи на 0:2 със силен удар от 25 метра.

В 84-ата минута Грузия отбеляза трети гол. След центриране от лявата страна Отар Китеишвили се справи добре на втората греда и удари мрежата на Столе Димитриевски за 0:3.