Италия стартира силно в Лигата на нациите, въпреки че началото на мача срещу Франция не обещаваше това, адзурите ликуваха с 3:1 като гост на един от най-добрите отбори в света.

Мачът започна шокиращо за Италия! След голяма грешка на Ди Лоренцо, Франция поведе с гол на Баркола в 14-ата секунда на мача. Това се превърна и в най-бързия гол в историята на Лигата на нациите.

Италия бързо се съвзе от първоначалния шок и с фантастичен гол на Димарко в 30-ата минута изравни за 1:1.

Снимка 681624

Източник: Gettyimages

Това беше и резултатът след първото полувреме.

Само шест минути след подновяването на играта Фратези се разписа след асистенция на Ратеги и направи обрат за Скуадра адзура.

Снимка 681623

Крайното 3:1 оформи Распадори с гол 15 минути преди края на срещата. Той се възползва от подаване на Иенома Удоджи.