90+4′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Досан Арена", гр. Пилзен Зрители: 6859
90+4′

Това беше всичко!

90+3′

Бусато избива точен изстрел от фаул на домакините.

90′

Три минути добавено време.

87′

Разбъркване в наказателното поле на домакините. Топката минава покрай вратата им след неуверен шут на Юга.

79′

Греда!

Тук късметът покри Гутсаво Бусато след кинжален изстрел към неговата врата, горната греда спасява "армейците".

76′
75′

Чарлс на мястото на Вилдсхут.

72′

Гол!

Виктория повежда с 2:0 чрез Москера.

Буча шутира отблизо, а Бусато изби встрани - топчката обаче попадна злощастно в нападателя на чехите.

70′

През второто полувреме двата отбора играят предпазливо и не създават почти нищо по-интересно.

65′

Далечен изстрел, който попада в ръцете на Бусато.

61′
Снимка 543802

Източник: Topsport.bg

60′

Лъвска игра на Иван Турицов. Десният защитник се реабилитира за няколкото колебливи действия до момента, отнемайки страхотно топка от оставящия сам срещу Бусато нападател.

58′

Чудесен провим на Йомов отдясно. След няколко добри действия обаче потърси да играе за дузпа между двама.

49′

Тежък сблъсък на Жеферсон с противников футболист след ъглов удар за ЦСКА, а съдията можеше да отсъди дузпа и по-скоро трябваше. Държи се за ухото и след намесата на лекарския екип напуска терена.

46′

Ето как се промениха коефициентите след почивката.

46′
45′

Начало на вторите 45 минути.

45+1′

Край на първото полувреме.

45′

Брак в действията на ЦСКА последните минути, елементарни грешки при подаванията.

43′

Домакините имаха претенции за дузпа, миг по-късно трима на трима "армейците" изпуснаха супер шанс, Вилдсхут се засуети с топка в крака, опитвайки да меша целия отбор.

42′

Серия ъглови удари пред Бусато.

37′
Снимка 543801

36′

Бусато лови удар от далечно растояние.

35′

Домакините владеят повече топката - 61%.

Головите ситуации са 5:4, а точните удари 2:2.

32′

Неуверен Бусато изби коварна топка с една ръка право в тила на свой съотборник, корнер.

30′

Първият картон е за Кайседо.

29′
Снимка 543800

28′

Центриране на Кери отляво след изпълнение на фаул, двама негови съотборници се разминаха с топката пред погледа на Хрушка.

26′

Бусато с добро излизане, бразилецът се хвърля на шпагат и чисти във важен момент пред нападателя на домакините.

25′

Мазику с мощен пробив отляво. Имаше шанс да стреля, подобен гол отбеляза на Осиек в София, той обаче реши да търси Кери, който прати топката право в ръцете на вратаря.

21′

Нов миг на тотална липса на концентрация в защитата на ЦСКА. В последния момент бранител протегна крак и изчисти пред погледа на Бусато.

17′

Греда!

Страхотен пробив на Вилдсхут завърши с отличен изстрел, но само гредата спаси домакините.

16′
15′

Българската отбрана се справя, но остава напрежение пред вратата на Бусато. Скандалният гол смути "армейците".

10′

ГОЛ!

Виктория повежда. Милан Хавел открива резултата, след като негов съотборник бе изпуснат отдясно, но преди да продължи атаката той бе в нередовна ситуация. Чиста засада...

ВАР в този турнир няма.

9′
Снимка 543796

8′

Удар на Кери минава в страни от вратата.

8′

3′

Първи точен удар. След грешка на Турицов Бусато трябваше да се намесва.

2′

Шумна подкрепа от трибуните.

1′

ВИЖТЕ ТУК КОЙ Е ФАВОРИТЪТ В МАЧА!

1′

Начало на мача.

1′

29. Томас Лам

Виктория (Пилзен) приема ЦСКА в първи плейофен двубой за влизане в груповата фаза на Лига на конференциите. Двубоят на "Досан Арена" започва в 20:00 часа.

"Червените" започнаха от втория квалификационен кръг и се промъкнаха на косъм срещу Лиепая. Столичани продължиха напред след два безобразни мача и успех на дузпи. След това бе отстранен Осиек със солидно представяне.

ЦСКА проведе последна тренировка преди мача с Виктория

Вижте очаквания стартов състав на "червените"

В същото време обаче и Виктория (Пилзен) не може да се похвали с особено впечатляващи мачове в турнира до момента. Във втория квалификационен кръг чехите отстраниха Динамо (Брест) след две победи с 2:1. В третия кръг пък имаха доста големи трудности срещу Дъ Ню Сейнтс, като загубиха първия мач в Уелс с 2:4, а след това спечелиха реванша с 3:1 и отстраниха съперника си чак след изпълнение на дузпи.

Чехите са много опитен турнирен боец и ЦСКА трябва много да внимава. Възпитаниците на Михал Билек имат само една загуба на своя стадиона в Европа в последните си 15 мача (12 победи, 2 равенства и 1 загуба). Поражението е от Реал (Мадрид).

Снимка 543804

Очаква се Хрушка да застане на вратата на Виктория. Пред него в отбрана най-вероятно ще играят Хавел, Перница, Брабец и Хибш. Яношек ще е в ролята на дефанзивен халф, а пред него ще действат Буха и Шулц. По двете крила ще атакуват Ба Луа и Москера, а нападението ще води Богел.

Треньорът на "червените" няма да прави промени по състава си. Под рамката ще застане Бусато. Карето в отбрана пред колебливия бразилец ще включва Турицов, Антов, Матей и Мазику. В средата на терена ще действат Жеферсон и Юга, а пред тях в ролята на плеймейкър ще е Кери. Вилдсхут и Йомов ще нападат по крилата, а на върха на атаката ще е Кайседо.

Михал Билек: Силата на ЦСКА е в чужденците, имаха девет в титулярния състав в последния мач

"Ние не сме отлагали никакви срещи, защото така смятаме, че ще навлезем в игрови ритъм"

В София останаха Гълъбов и Бай. Варела все още не е готов за игра, а Кох е аут до края на годината. Последното ново попълнение Томас Лам бе картотекиран за срещите с Виктория, но ще се появи в игра само в краен случай.

АНГЕЛ ДОМУСЧИЕВ и КРАСИАН МИТЕВ, пратеници на ТОПСПОРТ в Пилзен, Чехия.