Футболистите на Партизан приключиха участиетието си в Лигата на конференциите на първото стъпало от фазата на елиминациите и то по начин, който ще ги боли дълго време, след като тази вечер загубиха у дома мача с Шериф (Тираспол) с 1:3.

Преди двубоя черно-белите имаха положителен резултат от 1:0 в първия мач в Молдова, а след 13 минути игра с гол на Мениг поведоха и в днешния мач. Това донесе голяма радост на феновете на отбора, които вече започнаха да мислят за следващ съперник, но скоро последва шок. До края на полувремето гостите направиха пълен обрат и с головете на Бадоло в 22-ата минута Диоп поведоха с 2:1 след продълженията.

Молдовците нанесоха последния удар само две минути след началото на второто полувреме отново чрез Диоп, след което последва окопна битка, в която белградчани нямаха много шансове поне да намалят резултата, а с това и да доведат до продължения.