90+7′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: Национален стадион "Васил Левски", гр. София Зрители: 40 000
90+7′

КРАЙ НА СРЕЩАТА!

90+4′

ГООООООООООЛ ЗА ЛЕВСКИ! Каква драма! Подкрепата от препълнения стадион сякаш вдъхнови "сините" да не се предадат! Буквално в последните секунди на мача домакините изравниха резултата, когато Асими Фадига овладя пас в центъра на терена устреми се напред и с мощен изстрел разпъна мрежата на Кевин Трап!

90′

Натиск на Левски! Защитата на Айнтрахт остава стабилна, справяйки се с кораво центриране на Вандерсон Цунами. Андриан Краев и Илиян Стефанов се разминаха с топката.

85′

Жълт картон за Вандерсон Цунами заради реплики към съдията.

83′

Жълт картон за Хосе Кордоба.

83′

Джесик Нганкам си изкара жълт картон.

80′

Жереми Петрис е заменен от Илиян Стефанов.

76′

Марио Гьотце е заменен от Йеспер Линдстрьом. Омар Мармуш пък напуска, за да се появи Кристиян Якич.

Снимка 631195

Източник: startphoto.bg

70′

Уелтън! Смените, извършени от Николай Костов внесоха нужната свежест в лагера на "сините". Десният краен бранител Патрик–Габриел Галчев центрира с левия крак към наказателното поле, където Роналдо отклони за Уелтън, сънародникът му изпревари персоналния си пазач, отправяйки неточен удар.

67′

Ансгнар Кнауф заменя Хауге.

67′

Коло Муани остъпва мястото си на Джесик Нганкам.

67′

Патрик-Габриел Галчев влиза в игра на мястото на Рикардиньо.

67′

Дарлан заменя Асен Митков.

57′

Андриан Краев е официално предупреден.

53′
Снимка 631194

45′

ИГРАТА СЕ ПОДНОВЯВА!

45+4′

КРАЙ НА ПОЛУВРЕМЕТО!

41′

Шанс за Айнтрахт! Играчите в бяло можеха да удвоят аванса си минути преди края на първото полувреме. Звездата Коло Муани се пребори в наказателното поле на "сините", съумя да стреля, ала стражът Пламен Андреев реагира с добра намеса.

39′

Пропуск! След добро разиграване между футболистите на Левски, топката достигна до набралия скорост Уелтън, крилото навлезе в наказателното поле на противника, за да подаде на Роналдо, но бразилецът направи скандален пропуск и топката се озова в Кевин Трап.

29′
Снимка 631199

19′

Първи шанс за Левски! Съставът на Николай Костов получи възможност от пряк свободен удар да възстанови паритета. С изпълнението се нагърби Джавад Ел Джемили, чийто изстрел премина опасно над напречната греда.

15′

Очевидно отбелязания гол предизвика импулс в играта на гостите! Възпитаниците на Дино Топмьолер организираха няколко опасни атаки, които приключиха благополучно за 26-кратните шампиони на България.

6′

ГООЛ ЗА АЙНТРАХТ! Груба грешка на полузащитника Асен Митков донесе попадение на германския тим. Омар Мармуш притисна халфа, след което обезателно отправи удар, спасен от Пламен Андреев. За негово съжаление обаче топката попадна в Марио Гьотце, който комбинира с Коло Муани, а от непосредствена близост нападателят се разписа за 1:0.

1′

97. Асими Фадига 36. Ансгнар Кнауф

Левски посреща Айнтрахт в първи мач от плейофите от Лига на конференциите. Срещата на Националния стадион "Васил Левски" е от 20:00 часа, главен рефер е шведът Адам Ладебек.

"Сините" ще бъдат окрилени от препълнения стадион, като билетите за него се разграбиха за минути.

Големият отсъстващ в лагера на "сините" е националът Марин Петков, който получи контузия в първия мач с Апоел Беер Шева. В състава се завръща обаче Жереми Петрис, който се възстанови от травмата срещу Локомотив Пловдив на "Лаута" преди три седмици.

Германци и унгарци идват на крака за две звезди на Левски

Вижте подробности

Треньорът на германците Дино Топмьолер няа да може да разчита на Себастиан Роде, който се контузи в първия кръг на Бундеслигата, както и повалените от вирус - Макото Хасебе и Уго Ларсон.

Атаката на Айнтрахт ще бъде водена от голямата звезда Рандал Коло Муани, който е оценяван на 100 милиона евро. Водеща фигура в състава е и ветеранът Марио Гьотце.