90+4′
Турнир: УЕФА Лига на конференциите Стадион: "Дойче Банк Парк", гр. Франкфурт (Германия) Зрители:
90+4′

КРАЙ НА МАЧА!

90+3′

Опасен далечен удар на Краев, прелетял близо до вратата на Трап.

86′

ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! След грешка в центъра на терена, домакините организираха бърза контраатака, при която Джесик Нганкам пусна към Шкири, който пое подаването в наказателното поле и без забавяне шутира в левия ъгъл за 2:0.

82′

Ел Джемили замени Рикардиньо.

82′

Келиан ван дер Каап бе заменен от Фадига

79′

ГОЛ ЗА АЙНТРАХТ! След нова опасна атака,  Ебимбе пусна пас към Гьотце в наказателното поле, звездатаподаде към Джесик Нганкам, който стреля към близкия ъгъл, разпечатвайки мрежата на Пламен Андреев.

74′

Андреев! Вратарят на "сините' изби опасен удар на влезлият преди минути Джесик Нганкам. При положението е имало и засада.

70′

Бута бе заменен от Йенс Петер Хауге

70′

Омар Мармуш бе заменен от Джесик Нганкам

69′

Асен Митков изпълни пряк свободен удар, топката бе избита малко преди Ван дер Каап да успее да играе с нея.

63′

Жълт картон за Ван дер Каап.

61′
Снимка 632145

Източник: startphoto.bg

58′

Асен Митков замени Дарлан.

54′

Нова възможност за Айнтрахт!  Ебимбе засече топката и отправи удар към далечната греда, но неточно.

53′
Айнтрахт със страхотен жест към близките на загиналите на фенове на Левски

Пътният инцидент разтърси "синята" общност часове след първия мач между двата отбора на стадион "Васил Левски", завършил без победител 1:1

52′

Добър пробив на Бута, но след слабото му центриране, не успя да намери никой от съотборниците му.

46′
Снимка 632139

45′

НАЧАЛО НА ВТОРАТА ЧАСТ!

45+6′

КРАЙ НА ПЪРВАТА ЧАСТ!

45′

Шест минути добавено време.

42′
Снимка 632135

40′

Твърде близо! Гьотце отправи удар от вътрешността на наказателното поле, но той премина на сантиметри от лявата греда.

38′

Бута получи жълт картон.

33′

Кристиан Димитров получи жълт картон.

31′

Якич напуска контузен и бе заменен от Ларсон.

25′

Айнтрахт вкара, но попадението не бе зачетено заради засада. Омар Мармуш получи подаване от  Емимбе и бе точен, но страничният рефер мигновено вдигна флага. Минута по-късно, Мармуш се озова сам срещу Андреев, но той се намеси великолепно, а нападателят пак беше в нередовна позиция.

20′
Снимка 632131

18′

Роналдо получи жълт картон заради нарушение срещу Улиян Пачо.

16′

Жуниор Дина Ебимбе направи добро центриране в наказателното поле, но Пламен Андреев изби встрани.

10′
Снимка 632128

7′

Битка на терена в първите минути във Франкфурт. В 7-ата минута домакините организираха опасна атака, но Петрис изби решително топката пред  Ебимбе малко пред вратарското поле.

2′

Футболистите на Левски са с черни ленти в чест на загиналите фенове на отбора.

1′

36. Ансгнар Кнауф 97. Асими Фадига

Отборът на Левски се изправя тази вечер от 21,30 часа срещу германския Айнтрахт във Франкфурт в реванш от плейофите за влизане в групите на турнира Лига на конференциите.

Костов: Как ще изненадаме Айнтрахт? Ще играем с жълтите екипи...

"Готови сме за 120 минути игра, а също и за дузпи"

Преди седмица в София двата тима завършиха 1:1, като "сините" стигнаха до изравнителното попадение в допълнителното време. Тогава в герой се превърна Асими Фадига, донесъл не само равенството, а и надеждата, че Левски е способен на чудо срещу един от водещите отбори в Бундеслигата.

Предвид тежката битка, от Левски почиваха през уикенда и пропуснаха гостуването на Арда в Кърджали.

Станислав Иванов пред ТОПСПОРТ: Надявам се Левски да отстрани Айнтрахт

Даде обширно интервю

Столичният гранд не е отстранявал германци от далечната 1984-а година, когато елиминира Щутгарт след равенства 1:1 и 2:2 в турнира за КЕШ.

Айнтрахт излиза като фаворит в срещата. Равенството в София донякъде изненада германците, които ще опитат да поправят грешката си. Домакините излизат без голямата си звезда Рандал Коло Муани, който е пред трансфер в ПСЖ. Именно Муани вкара за Айнтрахт в София, като се възползва от грешка на Левски.

"Сините" ще разчитат на подкрепата на верните си фенове и в Айнтрахт. Очаква се на трибуните да има близо 3000 родни фенове, които мечтаят да станат свидетели на малко футболно чудо.