Юношите на Левски до 19 години победиха с 2:1 като гост Славия в Елитната група в тази възраст. Мачът от шестия кръг на надпреварата се игра на комплекс "Славия" в столичния квартал "Овча Купел". Капитанът Радослав Гайдев откри резултата в 14-ата минута, а Марин Петков удвои в 45-ата минута. Домакините върнаха едно попадение в 55-ата минута.

Левски е едноличен лидер в класирането с 16 точки, втори е Черно море с 15 точки.

Съставът на Левски в този двубой:

1. Иван Андонов, 15. Богдан Костов, 4. Симоне Игнатов, 21. Костадин Илиев, 17. Владимир Сиромахов, 20. Стелиън Георгиев, 6. Радослав Гайдев, 8. Даниел Начев (88 - 14. Стефан Стефанов), 18. Александър Мицев (60 - 11. Димитър Иванов), 23. Ивайло Христов (70 - 19. Самуил Беримски), 9. Марин Петков.