Левски завърши 1:1 с Витоша (Бистрица) в поредната си контрола срещу този втородивизионен тим. "Сините" успяха да се спасят от срамно поражение след гол от дузпа на добре игралия Борислав Цонев в добавеното време.

На живо, Левски - Витоша (Бистрица)

Левски - Витоша 1:1, Цонев изравни от дузпа в добавеното време

Важна проверка за "сините"

Венци Бонев откри за гостите в 16-ата минута, след като беше оставен непокрит при изпълнение на корнер. Играчите на Левски изпуснаха няколко чисти положения, като се "отличи" Паулиньо засякъл топката над гредата на метър от голлинията след подаване по земя на Насиру.

През второто полувреме "сините" натиснаха здраво. "Бистришките тигри" се бранеха добре, но не пропускаха възможностите си за контри. Насиру уцели греда след хубав удар отдясно, но Левски така и не намираше пътя към гола.

В 90-ата минута Четин Садула наивно изблъска в гръб Насиру и съдията отсъди дузпа. Цонев стреля безпощадно и изравни в добавеното време.

Наставникът Георги Тодоров остана доволен от проверката. За него най-важното в този мач беше представянето на някои футболисти, които са се представили на нужното ниво.