Отборите на Левски от Елитните групи продължават с победите. "Сините" записаха успехи при U15, U17 и U19.

Юношите на Левски до 15 години победиха с 2:0 на стадион "Георги Аспарухов" връстниците си от Дунав (Русе) в мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Головете за водения от треньора Стоян Димов тим вкараха Марто Бойчев в 38-та и Кристиян Илиев в 53-та минути.

Най-малкият за Левски вчера е роден в паметна за "сините" година

Средната възраст на играчите беше под 17 години

Юношите на Левски до 17 години разгромиха с 8:0 на стадион "Георги Аспарухов" връстниците си от Спартак (Пловдив) в мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Хеттрик за водения от треньора Петър Карачоров тим вкара Радостиян Димитров, два гола добави Петко Панайотов, а по веднъж се разписаха Преслав Бачев, Стилиан Бързачки и Цветомир Тодоров.

Юношите на Левски до 19 години победиха с 3:2 като гост връстниците си от Сокол (Марково) в мач от 3-ия кръг на Елитната група в тази възраст. Головете за водения от треньора Иво Градев тим вкараха Антон Иванов в 21-та, Лазар Еринин в 58-та и Асен Митков в 63-та минути.