Юношите на Левски записаха победи на стадион "Георги Аспарухов" в мачовете си от 25-ия кръг на Елитните групи до 15 и до 17 години.

Левски U15 победи връстниците си от Пловдив с 2:1. Двата гола за "сините" отбеляза Иво Мотев в 13-та и 28-та минути.

Воденият от треньора Ахмед Хикмет отбор е на второ място във временното класиране с 57 точки. Лидер е Лудогорец с 64 точки.

Съставът на Левски U15: 1. Георги Кузов, 2. Николай Миланов, 3. Александър Йовчев, 4. Кристиан Манолов, 5. Антон Манов, 6. Сашо Грънчаров, 7. Иво Мотев, 8. Радостин Стоилов (к), 9. Андрей Нешев (59 - 14. Цветелин Младенов), 10. Любомир Каракашев (53 - 15. Велин Драгоев), 11. Самуел Велчев (53 - 13. Антонио Георгиев).

Юношите на Левски до 17 години победиха Спартак Варна с 5:0. Два гола за "сините" отбеляза Ангел Тодоров - в 33-та и 63-та минути. По едно попадение добавиха Алекс Александров в 28-та, Виктор Любенов в 83-та и Данаил Михайлов в 90-та минути.

Воденият от треньора Милен Гаджев отбор е на второ място във временното класиране с актив от 64 точки. Лидер е Лудогорец с 69 точки.

Съставът на "Левски" U17: 23. Теодор Николов, 2. Ериан Благоев (75 - 17. Ники Гинчев), 3. Георги Русинов, 4. Радослав Узунов, 5. Калоян Борунов, 6. Кристиан Чачев, 7. Георги Христанов, 8. Даниел Матеров (67 - 14. Виктор Любенов), 9. Ангел Тодоров, 10. Кристиян Йовов (к) (67 - 13. Станимир Каптиев), 11. Алекс Александров (73 - 15. Данаил Михайлов).

Петър Ганев: Разделението сред феновете е заради лошото управление на клуба

"Сираков отново трябва да бъде пръв сред равни"