Треньорът на Левски Георги Тодоров даде прелюбопитно интервю след мача със Славия. "Сините" загубиха с 1:2.

"Още през първото полувреме бяхме бавни. Допускахме изключително много грешки. Само случайно можехме да победим. Това се видя още през първото полувреме.

Не можех да направя адекватна смяна в средата на терена, защото нямам такъв човек.

Левски загуби от Славия с 1:2

Славия с драматичен обрат срещу Левски, битката за второто място в елита ще е безмилостна!

Филип Кръстев бе големият герой за "белите", Димитров отново наказа "сините"

Аз смятам, че първото полувреме не бяхме добре, а второто беше катастрофа. Нямам адекватни смени. Влизат малко момчета и това е хубаво. Но все пак това е Левски. Хората, които се появиха през първото полувреме се опитаха да помогнат, но не успяха да го направят.

Не виждам никакви ходове. Ситуацията в отбора става все по-тежка. Сега излиза и Холмар. Кой къде ще играе? Това е положението...

Аз знам много добре какво е Левски. Трябва да си свеж, за да има какво да покажеш. В нито един мач не сме. И топлото време си оказа влияние. Няма как нещо да се промени. Уверявам ви, започва тежко време. Много тежко за нас. Не виждам как ще се променят нещата.

Не мога да виня хората. Не са взимали заплати и т.н. Има хора, които не могат да издържат повече от 60 минути. И не са играли по една година...", каза Тодоров.