Наставникът на Левски - Славиша Стоянович говори пред клубната телевизия на "сините" след загубата от ФК Сараево с 0:1. Това беше и последната проверка на "сините" в хърватския курорт Умаг, където бяха на подготовка.

Ето какво каза той:

Начо Монсалве впечатли треньорския щаб на Левски

Очаква се днес бранителят да се появи на терена в контролата срещу босненския Сараево

"Последен ден от лагера и вижда се, че сме малко изморени. Сараево е добър отбор, шампион на Босна и Херцеговина. Дадохме време на много от играчите. Исках да видя всички в игра и може би се получи загуба на концентрация през второто полувреме. Направихме всичко, което бяхме планирали по време на лагера и това е най-важното за момента.

Сега има още малко време до започването на шампионата и трябва някакви тактически работи да доработим - като реакцията след губене на топката и т.н. Това ще бъде нашата работа до началото на шампионата. Беше трудна подготовка и се надяваме да бъде добра. Това ще видим през пролетта. Имахме договорка в началото на срещата да запазим играчите си, но Сараево играеха много грубо, но това е футболът. Имах желание да дам на младите повече минути, но като видях как върви мача, реших да ги запазя за последните минути.

Всички дават максимума на тренировките и съм много доволен, но това ще видим в мачовете. Това ни беше пети двубой за 12 дни. Труден мач срещу Сараево. Видяхме, че стояхме добре физически на терена. Утре тръгваме за София, ще има два дни почивка и започваме работа. За Луи Нганиони не мога да кажа още нищо. Ще говорим с г-н Сираков за него. Да, чакаме футболист да дойде, но няма да бързаме. С тези футболисти искаме да направим добра група и план да вървим напред. Надявам се да сме по-различни от есента. Виждаме, че има разлика. Но едно е в контролите, а друго в официалните мачове. Ще видим как ще реагираме притиснати. В Левски винаги има напрежение, защото е голям клуб", каза сърбинът.

Левски загуби с 0:1 от ФК Сараево в контрола