Председателят на НКП на Левски Степан Хиндлиян обяви, че според него предложението на компанията efbet да налее 8,5 милиона лева е нереалистично за момента. Той говори за това пред БНТ.
"Собствеността на "Левски" е в "Нове Холдинг" и фирмите на Васил Божков. Как да гледаме на това предложение, а и не сме ние хора, които да вземаме такова решение? Клубът си има управленска структура", добави Хиндлиян.
Председателят допълни, че ако привържениците имат блокираща квота в управлението на Левски, няма да има задкулисие, каквото имало в последните 10 години в клуба. "Не е задължително хората, даващи пари за клуба, да са собственици - този модел катастрофира", смята Хиндлиян.
"Зададохме му конкретно на г-н- Божков въпросът дали е имал нещо с управляващите, когато е взимал акциите. Той категорично отрече. Имал е порив да спаси клуба", добави Степан.
"Аз в такъв филм, както стана с ЦСКА няма да участвам. Всички хора, с които говоря са на същото мнение. Но има разногласие сред феновете - по отношение на бъдещето управление на клуба, дали трябва да бъде в ръцете на един човек или не", добави той.
"Шествието преди мача с ЦСКА не е протест, а призив за обединение. Трябва да покажем колко обичаме клуба. Трябва да спрем с дребните дразги. Призовавам колкото може повече хора да дойдат. Призовавам всички. Поканили сме и ръководството на БФС, ветерани. Утре трябва да се говори за Левски с добро", добави Хиндлиян.
"Освен дарителската кампания по банков път, на самия мач ще има урни за дарения, за задълженията към НАП", завърши шефът на НКП.
bravebg
на 14.02.2020 в 10:16:59 #13waterloo на 14.02.2020 в 12:06:33 Споко деди, не се напъвай, че на твоята възраст е опасно.... само те посъветвах да не се излагаш, но ако държиш да ни забавляваш нямаме нищо против да се посмеем
bravebg
на 14.02.2020 в 10:13:15 #12sinio_momche на 14.02.2020 в 11:50:34 record-а в УЕФА се подава от БФС.... record-ите, които в момента стоят за последно са подготвяни от бившия (а може и още да се води на щат там) шеф в БФС Павел Колев (настоящ сети се къде), одобрени са от синята легенда Пeрукaн и изпратени в УЕФА от изпълнителния директор и потомствен левскар Борислав Попов..... за щастие има институции като КАС и рано или късно БФС ще бъде принудено да ни върне record-а... ти само не забравяй какво значение отдаваш на record-а ;)
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 14.02.2020 в 10:13:02 #1109.16 на 14.02.2020 в 11:27:37#12 krasimir-ivanov-OGroEhM5 Тоя па клоун! Той определя това което стана с цднв, а именно фалит и припознаване на Литекс. Той казва, че в този филм няма да участва Нали баща му е участвал
като в припознал Спартак за Кенефски
DrINKO
на 14.02.2020 в 10:02:52 #10Чета говедата и се чудя, прости ли са всички, или са нагли??? Божков имал порив да спаси леЦа???
Сега Найденов от любоФ към леЦа вдигна офертата от 1.2 мил на 8.5мил само за една седмица предполагам??? Никой не му е казал да го направи нали така??? Ма той тоя не беше ли ЦСКА-р от дете бе??? Сигурно ако беше говедо щеше да иска да даде 85 000 000???
bravebg
на 14.02.2020 в 09:37:27 #9"...Утре трябва да се говори за Левски с добро..." Правилно! За умрял добро или нищо.... то това недоразумение умре още 49-та, ама айде и за клонинга на Лафчис ще запазим минута мълчание....
09.09.16
на 14.02.2020 в 09:27:37 #8krasimir-ivanov-OGroEhM5 Тоя па клоун! Той определя това което стана с цднв, а именно фалит и припознаване на Литекс. Той казва, че в този филм няма да участва
09.09.16
на 14.02.2020 в 09:25:46 #7"Не е задължително хората, даващи пари за клуба, да са собственици - този модел катастрофира" Тва арменче е доста просто! Мен като левскар ме е срам от него! Той какво иска-той да е собственика, а аз да давам парите
krasimir-ivanov-OGroEhM5
на 14.02.2020 в 08:26:08 #6Пирги този определя тирето като ЦСКА,а не като ония отбор
s-i
на 14.02.2020 в 08:26:02 #5Спас Русев мълчи и се крие. Именно той е главния виновник за сегашното положение в Левски. Той ни агитираше да сключваме договори с виваком, той ни лъжеше през цялото време за всичко. Сега го няма, да се извини поне. Виваком си лапат паричките на левскарите, а Левски няма пари за нищо. Трябва да му се потърси отговорностна този човек от всички левскари, той ни е длъжен.
giggsn
на 14.02.2020 в 08:20:03 #4Хайде фенове на Ориндж Каунти, много слабо ви се чува грухтенето, можете и по- добре!
Rafata
на 14.02.2020 в 08:05:37 #3Събраха 100к лева и се взеха на сериозно
Ще има ли "кола" пред шествието
ФК Лафка Подуенска
на 14.02.2020 в 07:37:41 #2"Поканили сме и ръководството на БФС"
Tupan
на 14.02.2020 в 07:32:08 #1Тоя Хилдаказасян да каже кога ще е погРебението, да мога да се организирам, както навремето на ЦУРА!